Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

De diepte in de foto is bijzonder fraai.

Fraaie foto, Peter. Maar je moet nu weer terug naar Scheveningen want door de storm van afgelopen dagen zijn de schelpen losgewoeld en worden nu op het strand gegolfd. Het is één vogelschouwspel.

Hallo Nol, misschien dat Zaterdag mij lukt, bedankt voor de tip!

Peter,
stond jij naast mij toen je deze foto nam? Als ik jouw foto vergelijk met de mijne http://www.birdpix.nl/album_page.php?pic_id=114624 dan denk ik eigenlijk dat we op precies hetzelfde moment hebben afgedrukt en dat jij iets meer gecropt hebt (of dat jouw lens wat meer vergroot). Ik kan dan ook moeilijk zeggen dat het geen mooie foto is Wink Groeten, Leo

Klopt Leo, ik heb de foto wat gecropt maar voor de rest is die vrijwel identiek. Aan de positie van de eenden kon ik geen verschil zien. Pas toen ik keek naar de verhouding tussen de eenden en het water zag ik enig verschil. Leuk voor een belspelletje.

Trouwens mooie foto Smile Groetjes, Peter

» Last edited by Peter Soer on Mon 19 Nov 2007, 11:18; edited 4 times in total
:
 
Page 1 of 1