Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Toch erg leuk Rudi. Wat een toffe beesten zijn het toch!
Ik zag je nog op tv trouwens. Leuk!

Ja, ik vind dit ook altijd wel leuk om te zien hoor. Is dat gewoon elk volgend beeldje klonen naar de eerste foto?

Groet
Frank Dröge

leuk rudi
zijn ook instructieve beelden.

waar ik benieuwd naar ben - puur benieuwd - : het beest is niet zo'n hele snelle flapperaar toch? de voorste 2 lijken me logisch, maar aan de achterste 3 heb ik het gevoel dat ie achteruit vliegt. Kun je daar iets over toelichten?

Interessante vliegbeeld-studie Rudi; kan ik wel waarderen Wink .

Je ziet dat de vogel "langzaam" zijn koers verlegt van schuin inkomend naar schuin afvliegend.

Groet,
@d

Ik denk dat ik de volgorde zou wijzigen. Dus van rechts naar links plaatsen, er vanuit gaand dat de velduil eerst naar je toe en daarna van je af vliegt.

Doet de vogel nu toch ook Adri Wink

@ Ad
Ik dacht dat dit meer logischer was als "de vogels zijn koers verlegt van schuin inkomend naar schuin afvliegend".

[img]http://www.birdpix.nl/album_page.php?pic_id=127396[/img]

Adri Wink

Als je mijn eerste commentaar onder deze foto leest zie je dat ik het exact zo zie zoals jij nu beschrijft. Eerste beelden (links) zijn duidelijk inkomend en bij de meer rechter beelden zie je duidelijk dat de vogel zich begint af te wenden.


Groet,
@d

Ad Wink

Ik doelde meer op de volgorde van plaatsen van de foto's in deze sequence. Logischer zou zijn die andersom te zetten. (vind ik)

Adri,

Zo zie je maar weer dat inzichten kunnen verschillen. Moet kunnen Wink

Los van hoe wij er tegen aan kijken, het blijft een leuk/interessant beeld zo waar ik graag naar kijk.

Groet Wink

@d

Ik kijk hier ook graag naar. Vandaar ook mijn reaktie. Zulke sequences zie je natuurlijk vaker in sportfotografie, maar ik vind het minstens even zo boeiend in deze tak van "sport".

Eens zien of ik dit voorjaar mijn 20d ook zo snel kan ratelen Wink

Adri

:
 
Page 1 of 1