Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

prachtige plaat van deze vogels in zijn landachap , gr hendrik-jan

prachtige plaat met een mooie omgeving en kleuren

gr martijn

Heerlijke foto Arjen en wat een prachtige steen heeft deze Goudplevier uitgekozen. Hier houd ik van!

Groet,
Rick

Kenmerkend gedrag mooi vastgelegd. Doet me weer terugverlangen naar N-Finland & Noorwegen ....

Groet,
Kees

Ongetwijfeld een fijne vakantie gehad ............ dit zijn toch wel fijne herinneringen Arjen. Kenmerkend in het biotoop. De steen met korstmossen voegt m.i. wat extra's toe evenals het territoriale gedrag van dit exemplaar.

Hartelijke groet,
Dirk-Jan

Het type foto waarvan er te weinig op Birdpix verschijnen (en waar ik zelf ook schuldig aan ben Embarassed )

Nominatie!

Het valt me de laatste tijd op hoe weinig er nog genomineerd wordt op BP. Neem nu deze: veel kijkers, redelijk wat reactie, nomineer hem dan ook gewoon Very Happy

Glenn

» Last edited by Glenn Vermeersch on Mon 03 Aug 2009, 18:56; edited 1 time in total

Ik doe met je mee Glenn. Prachtige plaat. Vogel en omgeving samen zorgen voor een mooi geheel (fijne kleuren ook).
Groet, Lex

Ook hier bedankt voor alle commentaren. Persoonlijk vind ik deze ook een stuk mooier, omdat hij karakteristieker is voor de vogel.
Opvallend trouwens dat niemand iets zegt over de plaatsing en de kijkrichting van de vogel.... Zelf had ik hem (met deze kijkrichting) toch liever aan de linkerkant van de steen gehad.

heee mooi Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Surprised

:
 
Page 1 of 1