Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Laughing hahaha, ik denk dat ie zich aardig aanpast aan de nederlandse cultuur...(dat bestaat uit volbouwen volbouwen en nog eens volbouwen van land...)
misschien een inburgeringscursus gevolgd?? wie weet
gr koos

Volgens mij is het voor de vogel meer van, volhouden, volhouden, ..volhouden. De aanhouder wint. Dus maar afwachten wat er van de muur terecht komt. In ieder geval wel een leuk en niet alledaags plaatje. Gr. Peter

Hij ziet door de stenen het bos niet meer!

Leuk opgemerkt en vastgelegd.

Opmerkelijke plaat, Arno. Laat de Rotskruipers maar komen...Ik begrijp dat ze bij de buren bouwkundig hebben uitgebreid? Ik hoop voor je dat het zicht op de IJssel wel bewaard is gebleven!
groet, Willem

Ha, nog een uit de koers geraakte muurkruiper Wink .

Hendrika

als 't er om gaat dat ze 't vaker doen: hier een van mijn vele slechte foto's: www.birdpix.nl/album_page.php?pic_id=9244

(ik zou toch inmiddels wel eens een keer willen kunnen snoeien in die foto's. Er staan hier foto's die ik thuis al lang heb weggeknikkerd.)

leuk beeld arno. het onderzoekende is geinig, en die kale muren.

:
 
Page 1 of 1