Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Henk Baptist on Thu 23 Sep 2010, 11:42
Ik heb een nominatie gegeven omdat ik dit een hele goede foto vind, maar vooral omdat hier een foto is gemaakt van een 'zeearend' zonder lokvoer.
Joke Huijser on Thu 23 Sep 2010, 13:00
Heel mooi vastgelegd. Groet, Joke.
anton1951 on Thu 23 Sep 2010, 13:23
Wow..
Henk Laverman on Thu 23 Sep 2010, 15:05
Hallo Wim, Een prachtig vliegbeeld van de African Fish Eagle. Mooi met dat opspattende water. Gaaf vastgelegd. Fraai belicht en mooie uitsnede. Heb afgelopen augugstus in Kenia ook deze vogel kunnen fotograferen Lake Naivasha en Lake Boringo. Een geweldige ervaring, dat gevoel zal jij ook hebben met het maken van deze prachtig actiefoto. hoi henk
Gerda.. on Thu 23 Sep 2010, 19:06
Op een geweldig moment vastgelegd. En prachtig scherp om hier ook die geweldig vleugels te zien. Compliment weer!
Wim Werrelman on Thu 23 Sep 2010, 21:26
Hoi allemaal, Bedankt voor de leuke reacties en de nomi's. Groet, Wim
Edward van Altena on Fri 24 Sep 2010, 8:48
Pff... 18-200.....Mooi man zo dichtbij deze prachtige vogel. Edward