Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Robert Westerhof on Sun 31 Oct 2010, 10:27
Mooie , hoe de uil je met de ogen aankijkt. leuke foto. Groet, Robert
Wim Werrelman on Sun 31 Oct 2010, 10:43
Zelf nog nooit in Nederland een uil in het wild gezien. Lijkt me fantastisch om eens mee te maken. Prachtige ogen, mooi natuurlijk kader. Groet, Wim
P.Teune on Sun 31 Oct 2010, 10:46
wow Mies!...wat een schitterend expressionistisch schilderij tover je ons hier voor! Die witte en groene hoekige vlakken maken het beeld heel bijzonder wat mij betreft...natuurlijk zie je liever geen verstoorde uil, maar die ogen vormen wel een prachtig richtpunt...chapeau!
anton1951 on Sun 31 Oct 2010, 10:49
Die blik......een mengeling van.....verbazing, verwondering en een.......tikkeltje.....wijsheid...? Wat een heldere kijkers! Mooi! Groet van Anton.
bentom on Sun 31 Oct 2010, 10:55
Prachtige scherpe foto ontzettend mooi Vr.gr. bentom
dick renes on Sun 31 Oct 2010, 11:47
de bladeren geven een fraaie doorkijk naar de ransuil. groet dick.
Wies Vink on Sun 31 Oct 2010, 13:31
Ben benieuwd of je bij het origineel ook kunt zien waar de uil naar kijkt. Ik zie wel iets in zijn ogen maar voor mij niet te achterhalen. Prachtige zachte tinten waarbij vooral de ogen er uitspringen. groet Wies
Hendrik van Kampen  on Sun 31 Oct 2010, 13:54
Onscherpe bladeromgeving geeft een prachtig levendige en bijna abstracte omlijsting die deze foto bijzonder maakt.