Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Wat een prachtvogel! De foto lijkt me niet haarscherp, jammer want vooral deze soort foto's vragen dit echt. Toch mooi hoor.

de patronen in de hals ogen niet scherp, maar de rest wel, dus zal ergens anders aan liggen.

WOW, knap belicht zeg! prachtig beest, prachtige foto (de moeite van het wachten waard).

En knap dat - ook jij - dit met een 80mm lens doet (zie exif-gegevens).

dubbel commentaar, sorry, dat krijg je als je ondertussen de exif-info wilt bestuderen
(de moeite waard van het wachten op een echte "peter van rij")

» Last edited by peter wijn on Sat 20 Aug 2005, 15:09; edited 1 time in total

Zeer goede foto van een zeer mooie soort!

Jasper

Geweldige foto! Prachtige boeggolf. Mag van mij een stukje van de bovenkant missen, maar voor mij een topper! Gefeliciteerd met deze opname.

Hele mooie foto, en voor mij is er niks mis met de scherpte. En hoe mooi is deze vogel in broedkleed, heel anders dan het winterkleed waarin ik hem hier op BP heb staan. Kon je er zo dicht bij komen dat 80mm genoeg was? Zo ken ik die IJsduikers niet!

Sfeervol en subliem Erwin, één van mijn favoriete soorten.
Ik mis alleen nog zijn "jodelende" roep!
Gefeliciteerd!

Subliem plaatje van een van de mooiste watervogels.

Han

Beste Peter,die 80mm is een beetje volksverlakkerij,ik heb net als Peter Wijn een chip in de lens laten bouwen en die chip is afkomstig van een 28-80mm/5.6 ,vandaar in de exif 80mm.De lens is een 600mm/5.6 mf.En wat de scherpte betreft ,dit is het enige plaatje die ik van deze soort heb.
Roland wie is Erwin?

Wat een pracht van een foto! En met de scherpte is hier ook niks mis mee.

Wat een lekkere plaat Peter! Proficiat!

Correctie Peter, door de sublieme aanblik van je IJsduiker was ik even verbouwereerd denk ik.
Gefeliciteerd Peter! Embarassed

ha die peter. weer terug van een mooie reis, zie ik. prachtplaat ! zie weinig onscherpte moet ik zeggen. zwart is nog mooi doortekend en wit zit er ook goed in. valt niet mee bij dit soort contrasten, lijkt me. het enige wat ik een beetje vreemd vind is de kleur blauw in de golfjes; maar dat kun je zelf het beste beoordelen.

Geweldige foto! inderdaad een vreemde blauwe kleur, maar wel mooi. Heb je de foto vanaf de wal gemaakt of vanuit een boot?

Ik heb de foto van de wal gemaakt,het was erg vroeg met mist op het water, waar de zon heel flauw doorheen scheen.

Gave beesten zijn dit toch, he ? En ook de plaat mag er best wezen !

:
 
Page 1 of 1