Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Gaaf Sieb! Kokmeeuwen op een piano.
Jij verwent ons wel vaker met verrassende beelden, hier ook weer. Je moet het maar zien en uitvoeren - petje af!
Het groenige van de stenen geeft een aangenaam contrast met de rode snavels, de ijzeren balk aan de gevel links zorgt voor het nodige evenwicht, maar zorgt tegelijkertijd voor wat ergernis - Een kleine ergernis, die kleiner en kleiner en kleiner wordt, om vervolgens te verdwijnen.
Hele mooie compo
grtz, josephine

die ijzeren balk zou ik op het eerste gezicht wegklonen maar het blijft een ijzersterke foto! grt. Guido

Hoi Sieb,

Leuk verhaal bij een mooie foto.
Vooral de kleur- en vlakverdeling spreken me erg aan.

helder zicht!
Wim

Mooie plaat en je fantasie is grenzeloos.
Groet,
Hans

Die met de reiger was beter Very Happy

Gr,

Peter

Goed gezien. Ik ben je dank verschuldigd omdat je voor mij leerzame foto's maakt waarin in de omgeving een belangrijke rol speelt. Ook deze foto is daar een mooi voorbeeld van.

Groet Hans

Leuke en spannende vlakverdeling. Boeiende opname. Hier houd ik van.
Groeten Nel

Bedankt voor alle leuke reacties en nominaties.

@ Josephine en Guido. Het klonen is bij bij een onderontwikkeld gebied. En als het niet zo in je systeem zit, komt het ook niet zo snel bij je op om het toe te passen. Die balk is mij door jullie opmerkingen eigenlijk pas echt gaan opvallen (waarschijnlijk omdat hij in mijn hoofd in het totaalplaatje van de sluis past) en hij kan inderdaad de aandacht wat afleiden. Ga nog eens met de foto bezig om te zien hoe het zonder is.
@ Peter. De plek heb je goed herkend. Die met de reiger was in ieder geval aparter, vreemder. Hier vind ik zelf, zoals sommigen ook al opmerken, de vlakverdeling mooier.
@Hans. Leuk om te lezen dat je inspiratie opdoet uit dergelijke foto's van mij. En zo ben ik weer dank verschuldigd aan fotografen als Peter Teune

Sieb

Goed gezien.

:
 
Page 1 of 1