Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

De vogel staat hier mooi vol in beeld en is ook goed scherp. Ook hier weer een hele mooie rustige achtergrond.
Alleen jammer van dat witte (poep)vlekje op de boomstronk, maar dat heb je niet altijd voor het zeggen.

Kortom een fraaie foto!

Technisch een buitengewoon goede foto, met de achtergrond die we van je gewend zijn. De Heggenmus trouwens ook... Toch spreekt hij mij niet heel erg aan. Denk dat het komt omdat de vogel nogal groot in beeld staat, maar kan het maar moeilijk aangeven.

Hele mooie Heggenmus, hoe eenvoudig deze ook is, ik vind de compositie geweldig goed, de belangrijke lijnen lopen heel mooi door het vlak van de foto.

Combinatie van de beeldvullende vogel met de strakke achtergrond doet wat studio-achtig aan. Niet mijn kopje thee, doe mij maar je andere inzending!

Goeie "IJsduiker"-plaat. Dit is een typische digiscoop-plaat; Vogel beeldvullend en scherp. Een interresante plaat, maar vergeleken met je andere, minder mooi

Ik vind deze wat al te kolossaal in beeld staan; verder eigenlijk niets op aan te merken.

Ook een mooie hoor, alleen ik vind hem inderdaad iets minder aansprekend dan de Bosrietzanger. Achtergrond is wel apart, en mooi.

Een van mijn favorieten en persoonlijk vind ik deze mooier dan de bosrietzanger. De achtergrond , het houtblok ( waar de nerven in het schors te zien zijn) en gewoon een hele mooie vogel die Heggenmus , zorgen tesamen voor een superfoto.

Heel fraai en gedetailleerd deze Heggemus. Ik heb altijd een beetje moeite met de steriele achtergronden die je produceert maar daar kan je niks aan doen.

lekker groot in beeld zul je allicht zelf vinden.ik vind het misschien iets te. desalniettemin een mooie foto, die ik toch wat lager inschat dan je bosrietzanger.

Vogel staat naar mijn smaak ook wat te groot in beeld. Heb hier minder mee dan je Bosrietzanger. Weglopende scherpte vrij prominent. Achtergrond wat te studioachtig.

Niet zo goed als je andere foto. Toch vind ik deze weer erg mooi. Misschien werkt het in je nadeel dat er vorig jaar een Heggemus heeft gewonnen, die ik weer net wat mooier vind dan deze.

Zie ik rechts op de achtergrond van boven naar beneden een rare langwerpige 'vlek'?

Chris

Ik ben niet kapot van deze foto. De vogel staat er wat mij betreft te pompeus op.

Prima plaat maar, en dat is al gezegd, wat te groot in beeld. Mis hier ook wat natuurlijke vegetatie; wat dat betreft scoort je andere inzending bij mij beduidend hoger.

Had ook van mij meer ruimte mogen hebben, benook niet zo weg van zo'n egale achtergrond.

Toch niet de makkelijkste soort om te digiscopen, mooie achtergrond en erg scherp.

vogel komt erg hard en pontificaal over. Ik wordt er een beetje onrustig van. (helemaal gelet op de winnaar van vorig jaar)
Wel de gebruikelijke scherpte en belichting bij deze fotograaf. compliment.

:
 
Page 1 of 1