Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Hans van Agen on Fri 31 Dec 2004, 14:02
Mooie waarneming en eindelijk ook eens een duidelijke foto !! Gefeliciteerd! Hans
Huub Machiels on Fri 31 Dec 2004, 15:21
Martijn goed van je, dit is volgens mij tot nu nog niemand gelukt.Huub.
Marcel van der Tol  on Fri 31 Dec 2004, 17:29
Martijn, Zou je mij het origineel kunnen sturen? Die roodzweem op de kop moet minder kunnen. Marcel
Jos Welbedacht on Fri 31 Dec 2004, 18:04
Hoe ver zat deze vogel op het water?
Martijnbot on Fri 31 Dec 2004, 18:20
Dag, Ik zal het origineel opsturen. De vogel zat op een meter of twintig en was voortdurend aan het duiken. Ik was daarom best blij met deze relatief goede foto. Martijn
Jos Welbedacht on Fri 31 Dec 2004, 18:26
Ik heb maandag op de verkeerde plek zitten zoeken, helaas is Muiderberg ook vrij ver van Sneek.
Christian on Fri 31 Dec 2004, 18:52
Woow 20 meter dat is wel dichtbij toch maar nog een keer proberen volgend jaar iedereen een goed 2005 toegewenst en maar duimen dat die Buffelkop al dat vuurwerk overleeft Christian
Karel Mauer on Wed 12 Jan 2005, 0:03
bericht op de waarnemingenrubriek van www.degrauwegans.nl (Stichting Vogel- en Natuurwacht Zuid-Flevoland) van 10 januari; video-opnamen laten zien dat vogel geringd is. Zelfde type ring als van vogel in Lepelaarplassen uit oktober 2004. Blij dat ik niet zo in (de meeste) eenden geloof, scheelt me een hoop stress !
Jacob on Wed 12 Jan 2005, 0:15
Karel ik deel die meing mbt eenden. Was wel een beetje blij met de bevestiging van mijn vermoeden...Gelukkig vorige maand echt in het wild gezien in The Jackie Kennedy Resevoir in Central Park New York!!