Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Ik zal een poging wagen, zo makkelijk is 'ie niet hoor.
v.l.n.r. Roerdomp, Ransuil, Buizerd, Kerkuil(mooi!), Havik, en twee veertjes waar ik niet uit kan komen.

Laatste 2 zijn idd het moeilijkst, kijken of andere mensen eruit komen.

Christian

Jos, je had de eerste 5 helemaal goed!
De laatste 2 zijn het moeilijkste en met toeval gevonden.
De 6e is van een Juveniele Koekoek, die ik vond bij de Ringplek van Oud Naarden.
Toen ik hem vond zat ik eerst te denken aan een of andere Steltloper en het toen daarmaar op gehouden, later kreeg ik VogelSporen en heb het daar nog es in nagekeken en toen paste het bij Koekoek.
De allerlaatste is van een Slechtvalk, ik vond het een keer met nog een ander veertje in de OostVaardersPlassen onder een paaltje.
De 1e van de Roerdomp vond ik trouwens in Diemen bij de Vijfhoek, er lagen er een heleboel (plukplaats van een Vos).
Groetjes,
Christian

Ik heb ook ooit een Roerdomp veer in het water zien drijven(in de OVP, kon hem helaas niet pakken(onder het 3e bruggetje na het bezoekerscentrum richting de Zeearend). Mooi hoor, jammer dat de vogel alleen gedood is, zonde voor zo'n vogel. De laatste twee lijken nu wel logisch, maar hiervoor heb ik ze nooit kunnen raden.

:
 
Page 1 of 1