Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
rein hofman on Tue 09 Aug 2005, 16:50
Hij is nu wel beter Peter, maar een zweem haal je normaal gesproken weg met levels. Schuif met de driehoekjes onder en naast het histogram, naar links en rechts, dan zie je wel wat er gebeurt. Het rechterdriehoekje naar links brengen is verwijderen van zweem, en met de middelste kun je de middentonen bewerken. succes!
Marijn on Tue 09 Aug 2005, 23:24
Logisch dat je als beginneling brightness (en contrast) gebruikt. Maar er zijn veel betere manieren. De manier van Rein is een goede en snelle (zeker proberen!), maar je kunt nog verder gaan, wil je het beeld echt perfectioneren, bijv. met de zwart- en witpipet en curven. Binnen afzienbare tijd hoop ik eens een soort tutorial te posten!
Peter Lindenburg on Thu 11 Aug 2005, 11:56
Ik ben benieuwd!