Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
hans gebuis on Tue 20 Sep 2005, 20:50
mooie en instructieve foto's! volgens mij zijn dit de zwarte, die in het midden-oosten, op doortrek vaak, ten onrechte dus, als rode wouw worden versleten.
Arie Ouwerkerk  on Tue 20 Sep 2005, 21:12
Wilde ongeveer hetzelfde schrijven, maar Hans was me voor! Leuke foto's.
Hans Bossenbroek on Wed 21 Sep 2005, 9:09
Is dit dezelfde ondersoort waar eens een hele discussie omheen geweest is. Die plaat van Jaap Schelvis uit Iran met Steppearend en een rits wouwen, bedoel ik dan.
Jeroen Reneerkens on Wed 21 Sep 2005, 9:47
Deze bedoel je Hans, die is overigens niet van Jaap Schelvis maar van Albert de Hoon: http://www.birdpix.nl/album_page.php?pic_id=12921&sort_order=ASC&start=0 Er wordt daar inderdaad gesproken over M.m. lineatus (wat deze dus is), maar ook over aegyptius. Die laatste ondersoort ken ik niet (heb nu ook geen boeken bij de hand).[/url]