Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Richard Burgmeijer on Mon 03 Oct 2005, 18:33
Is deze weer gescoopt Hans? Knap werk!
Corstiaan on Mon 03 Oct 2005, 18:34
Mooie foto, maar zou dit zelf een vrouwtje Kuifeend noemen. Topper moet volgens mij meer wit op de kop hebben (deze hoeveelheid wit komt vaak bij Kuifeenden voor) en ook kopvorm is bij Topper anders dacht ik. Alhoewel, snavel (met zwart nageltje) lijkt wel weer Toppertje. Wie weet meer?
eelkeschoppers on Mon 03 Oct 2005, 18:34
Leuke foto!!, alleen betreft de vogel op de foto geen Topper maar een Kuifeend. Een veel gemaakte fout, een Kuifeend kan soms zelf heel veel wit hebben. Deze kuifeend heeft trouwens sowieso veel te weinig wit voor een Topper O.a. de vorm van de kop onderschijnt haar van de Kuifeend.
eelkeschoppers on Mon 03 Oct 2005, 18:35
Ah al meerdere reactisch, jullie waren met net 1 sec voor
rein hofman on Mon 03 Oct 2005, 18:36
Het lijkt mij een vrouwtje kuifeend, gelet op de kopvorm en de geringe hoeveelheid wit aan de snavelbasis. Maar zij staat er mooi op Hans, we hebben er lang op moeten wachten! edit: en mij een minuut
Hans van Agen on Mon 03 Oct 2005, 18:57
Allen .. heb net even de kopvorm e.d. bekeken en ben het helemaal met jullie eens .. zij mist de "hoge" kop van de topper. Ik had mijn twijfels en ben uiteindelijk op de snavelvorm afgegaan .. want die lijkt er wél weer op vind ik .. @ Pluus: Jazeker Richard .. gescoopt. en dat was niet makkelijk want het was in de hut zó vochtig dat al het glaswerk steeds besloeg! @ Rein: We hebben er lang op moeten wachten .. mis ik iets of bedoel je gewoon dat ik een tijdje niets heb gepost
rein hofman on Mon 03 Oct 2005, 19:54
Het laatste Hans, het was al weer even geleden dat je een (vogel) foto plaatste.
Hans van Agen on Mon 03 Oct 2005, 20:08