Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Frits Stoekenbroek on Sat 05 Apr 2014, 7:36
Jij hebt er echt een neus voor Paul, hoe krijg je toch al die eerste plaatsingen voor je lens !?. Mooi. Gr. Frits
Paul van Giersbergen on Sat 05 Apr 2014, 8:16
Frits, mijn reizen brengen mij op plekken waar niet veel (Nederlandse) toeristen naar toegaan. Als dat dan ook nog eens vogelrijke plekken zijn (wat lang niet altijd het geval is maar op deze specifieke vogelreis heb ik dat natuurlijk wel zo uitgezocht), is een vrij logisch gevolg het fotograferen van vogels die niet of nauwelijks op Birdpix te zien zijn geweest. Groet, Paul
dekip on Sat 05 Apr 2014, 11:24
Geweldig ik woon in thailand ben mooie vogels gewend , maar dit mag er ook zijn , ik heb een 4 wheel zit alleen maar op plekken waar geen toeristen heb een mooie camera en dito lens , maarreee nee dit lukt me niet proficiat met zoveel mooie foto's .