Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
thijsglastra  on Sat 14 Jun 2014, 10:15
Ik vind m mooier zo Groet, Thijs
Hans Overduin on Sat 14 Jun 2014, 10:28
Hallo Floris, hij kijkt inderdaad wel iets prettiger zo. Wellicht nog een heel klein beetje warmte toevoegen, de foto oogt wat koeler dan de originele upload. Zelf zou ik overigens ook gewoon die donkere zo hebben ge-upload, maar ik hou wel van wat donkerder... Conclusie: ze kunnen allebei wat mij betreft... groet, Hans
Monika on Sat 14 Jun 2014, 10:51
Ik vind deze ook fijner kijken. Monika
P.Teune on Sat 14 Jun 2014, 12:54
geef mij de donkere foto maar...die oogt natuurlijker, spannender, en meer de werkelijkheid...wat dat ook mag zijn in fotografie...goed zichtbare doortekening van de vogel is m.i veel te vaak een doel wat op Birdpix imho ten koste van die werkelijkheid moet worden na gestreefd
Marie-José Boon on Sat 14 Jun 2014, 15:23
Zoals je hem hebt weten te verbeteren heel mooi gelukt en lijkt mij toch helemaal goed om te plaatsen / aan te bieden en dan daar vandaan een plekje in de database ?