Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Anton,
Mooi hoor!
Ik zag ze daar ook, en ik vond het best nog moeilijk de jonge Alpenkraaien (met nog gele snavel) van de Alpenkauwen te onderscheiden, maar dit lijkt me inderdaad een Alpenkauw.
Prima vliegbeeld!
gr
G

Mooie foto in vlucht van deze soort die je niet zo vaak op birdpix ziet.

Groet,
Sieb

erg mooi! Grappig, vorige zomer ook in de pico's geweest, deze soort niet gezien maar moest direct denken aan de locatie. Dit is als je neerkijkt op het plateau? En de vuelta nog voorbij zien komen Wink?!

Hoi Thijs,

met de kabellift in Potes naar boven, en dan een uurtje of 3/4 lopen door de bergen,daar loop je dan tegen een soort restaurant aan, alwaar het kraaiengebeuren plaatsvind.Leuk dat je daar ook geweest bent, bovenaan bij de lift zie je ze trouwens ook al bietsen.

Groet Anton

Hoi Thijs:
De luxe optie: omhoog rijden naar die twee meren Lago de Enol en Lago de Ercina, vanuit Cavodonga, daar parkeren op de laagste parkeerplaats bij het bezoekerscentrum, en daar zijn ze ook al. Allebei de soorten.
Voor de exacte locatie: http://observation.org/waarneming/view/86099951
gr
G

» Last edited by Gerard Visser on Wed 17 Sep 2014, 15:16; edited 1 time in total

Gerard en Anton, bedankt voor de beschrijving! Die ga ik onthouden voor een volgend bezoek. Het gebied is echt fantastisch.

Ik neem aan dat Anton de kabelbaan (Teleférico) in Fuente Dé bedoelt i.p.v. Potes. En Gerard bedoelt Covadonga. Wink Bij de aankomst van de kabelbaan is ook een restaurant en daar zitten in ieder geval ook alpenkauwen.

Ten zuiden van de Picos de Europa en Pyreneeën vind je alleen nog alpenkraaien en daar hoef je ze niet alleen te zoeken in de hooggebergtes maar zijn ze ook algemeen in de middelgebergtes, rond kliffen en ravijnen.

Leuke foto trouwens.

Die bedoel ik inderdaad Michiel, het hotelletje was in Potes en de kabelbaan was in Fuente De, een klein stukje rijden vanaf Potes.
Zoals overal ook nog veel gieren gezien en een soort bergbokken, gemzen?, maar die vliegen niet natuurlijk Very Happy

Dat zullen wel gemzen geweest zijn ja. Ik zat ook in Potes in een hotel. Doordeweeks leuk maar wel een beetje druk in het weekend.

:
 
Page 1 of 1