Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Mooie houding van beide vogels. Omgevingskleuren niet verkeerd!

Gr.
@d

De krachtsverhoudingen goed inbeeld gebracht. Buitenkans binnen uitstekend benut.

De ramen waren goed schoon Michel!
Heb dit ook een keer meegemaakt ik kon het helaas niet vastleggen!
Dit zijn toch "mooie" momenten!
Heb je nog geprobeerd om hem buiten te fotograferen? Als je geluk hebt blijf tie gewoon zitten!
Gr, Kees

» Last edited by Kees Kroon on Wed 24 Sep 2014, 7:40; edited 1 time in total

foto maken is één, bewerken is twee. Beide goed gelukt, compliment
Groet, Henk-Jan

Schitterend vastgelegd.
Superieure havik tegenover de overwonnen spreeuw, die toch nog even protesteert.
Wat een belevenis zo vlak voor je neus (raam).

groeten,
annie.

prachtige plaat en houding
mooi licht ook in het oog van de Sperwer.
TOP!!
grt Hans

Schitterende foto en mooi frontaal. Dank voor je technisch verhaal t.a.v. verwijderen ruis. Werk sinds kort ook met Nikon Capture, echter, heb dit nog niet onder de knie.

Gr Nol

top geheelplaatje

Prachtige foto. Het afschermen van de prooi door de Sperwer en de doodsstrijd van de Spreeuw erg fraai in beeld gebracht. Ik vind het een nominatie waard.

Groet,

Leo

Heel knap om in deze situatie snel te handelen en van lens te wisselen, valt niet mee bij een hoog adrenalinegehalte. Mooi resultaat bij ISO 4000 door dubbelglas heen! Kan me voorstellen dat een zorgvuldige bewerking inderdaad hierbij vereist is, maar het is je goed gelukt!

Dramatisch moment knap vastgelegd.
Pakkende foto.

Groet,
Sieb

Bijzondere opname en fraai vastgelegd. Gaaf zo in de tuin!

mvg Arina

Mooie actie foto Michel,en dat door dubbelglas heen,en uit de hand,mijn complimenten hoor.
Ik hoop voor de spreeuw dat het een beetje snel is gegaan.
Hierbij een nomi,
groeten Lidi

Ze staan er beiden mooi op.
Leuk als dit in de tuin gebeurt.
Hoef je er niet voor op uit.

Groet Jan

Ja, hier kijkt iedere vogelfotograaf met jaloerse blikken naar kan ik je zeggen Very Happy
Geweldig, wat een moment en prima gefotografeerd.
Klein puntje vind ik de witbalans, althans op mijn scherm oogt het geheel wat gelig/groenig, daar kan nog wat in geschoven worden.
Maar of je dit resultaat nog een keer gaat overtreffen...
Proficiat hier mee!

Groet, Johan

Schitterend moment en foto!

Gr.
Joris

Iedereen bedankt voor de reacties weer. Wordt gewaardeerd!
@Johan: Heb er ook mee zitten stoeien en uiteindelijk de witbalans in de nabewerking op 5000 Kelvin gezet, echter de vogel bevindt zich onder wat dakplatanen in de schaduw op een bewolkte dag. Normaal gesproken zou dat een hoger Kelvin getal moeten zijn (?). In mijn ogen klopt het nu wel met de omstandigheden, echter ik had hem ook liever op een meer open plek met meer licht en sluitertijd gehad.
@Kees: eigenlijk waren ze helemaal niet zo schoon, maar gek genoeg zie je daar niets van terug in de opnamen.
@Nol: dit is een van de eerste keren dat ik ruisonderdrukking heb toegepast. Anders is het zelfs of webformaat niet om aan te zien. Ik betwijfel ook of de hoge resolutie opname in druk nog toepasbaar is.

Gr. Michel

Kijk dat eens nu eens snel reageren op wat er gebeurt. Prachtig, die stoere blik van de Sperwer en de wanhopige blik van de Spreeuw.
Overigens komt de foto voor mij iets te warm/geelachtig over, maar echt wel een sterke plaat!

Groet
Jan

:
 
Page 1 of 1