Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Joep Tomlow on Sat 08 Aug 2015, 9:01
Wow.... dat is het enige wat ik even als eerste reactie kan neerzetten als reactie... nominatie volgt nog. Vind hier de kleuren heel mooi overkomen, veel natuurlijker. Maar een en ander blijft natuurlijk persoonlijke keuze en voorkeur. Nogmaals, groot respect en bewondering voor het geduld, aanpak en doorzettingsvermogen, heeft veel tijd gekost lijkt me!
Jurgen Maassen on Sat 08 Aug 2015, 9:10
Gewoon geweldig om te zien en deze komt inderdaad niet zo verzadigd over. Die waterspetters maken het helemaal af. Groot compliment, grt. en nomi, Jurgen.
thijsglastra  on Sat 08 Aug 2015, 10:44
Nog zo´n topper, met idd net wat natuurlijkere kleuren ... en die houding ook weer... pfff petje af ! Groeten, Thijs
Bouke Atema on Sat 08 Aug 2015, 11:26
Ik heb denk ik al een jaar geen ijsvogel gezien. Dus dit maakt voor mij veel goed. Super gedaan, gr Bouke
Kees Kroon on Sat 08 Aug 2015, 11:53
Vind deze ook mooier! Geweldig! Gr, Kees
Harry Jamont on Sat 08 Aug 2015, 13:19
Prachtige opname weer. Compliment Groet, Harry
Henk Laverman on Sat 08 Aug 2015, 15:19
Hallo Corné, Super, wat een moment. Knap gedaan, complimenten. hoi henk
Gejo Wassink on Sat 08 Aug 2015, 19:22
Heel mooi en veel beter wat afwerking betreft. Wel blijft het een duidelijke 'flitsopname'., maar dat is het ook toch?
JHR on Sat 08 Aug 2015, 21:10
mooie opname hoor! gr joris
Corné van Oosterhout on Mon 10 Aug 2015, 7:51
Dank allen! @Gejo; inderdaad gebruik ik ook flitsers.
peter wijn on Mon 10 Aug 2015, 8:28
prachtig je geeft een heel specifieke invulling aan natuurfotografie, vogelfotografie: vissende-ijsvogelfotografie compliment (qua bewerking, vogelbeest mag misschien nog heel iets donkerder, voor krachtiger kleur en natuurlijker beeld in het landschap)
Frank Kremer on Mon 10 Aug 2015, 18:33
Prachtig! Groeten Frank
nelappelmelk on Tue 11 Aug 2015, 18:28
Vind hier de kleuren echt veel mooier uitpakken. Heb jezelf voorkeur? groeten Nel
Corné van Oosterhout on Thu 13 Aug 2015, 22:10
@Nel; Ik vind deze ook beter dan de vorige, maar die na deze weer beter dan deze