Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

prachtig!

Hoi Hans,

Fraai zeg!
Mooie verdeling van kleuren en van scherpte en onscherpte.

Helder zicht!
Wim

Mooi kleurenverloop in deze foto. Paapje staat er prima op!

Vanmorgen zag ik 11 paapjes samen in een veld.
Deze staat er, in een fraai decor en met veel licht, heel goed op.

Groet,
Bart

Mooi, man!
Als ik de lessen van Wijnand goed onthouden heb zit dit Paapje op Canadese Fijnstraal Wink
(maar hang me er toch maar niet aan op Wink )
gr
G

Mooi hoe de kleuren en het scherpteverloop een mooi geheel maken. Knappe foto, want de sfeer is subliem.

Groeten Michiel

is ook zo'n beetje je handtekening dit soort foto's Hans. erg fraai

Absoluut een hele fijne soort, en jij bewijst de soort eer door middel van een heel fraaie foto.

Groet,
Sieb

Mooi Hans, mooi he dat er veel zijn des te meer kans dat ze mooi gaan zitten zoals deze.

Gr Annelies

De vogel wéér lekker de ruimte gegeven. Fijne plaat, alleen had ik zelf (denk ik) bovenste groene strookje boven het rood eraf gesneden. Verder een mooie zachte foto om naar te kijken.

Gr,
Remco

Juist door dit kleine vogeltje alle ruimte te geven wordt dit zo een heel sterk beeld waarbij het scherpe en onscherpe en de zachtheid perfect de nadruk leggen op het onderwerp. Eens met Remco aangaande dat groene strookje want het leidt de aandacht af omdat je je af gaat vragen wat dat rode toch is Question Zonder dat strookje kun je aangaande dat 'rode' geheel je eigen fantasie invullen Wink Maar niettemin, prachtfoto!

Groet Kees

Dank allemaal voor de reacties.
@Remco en Kees: ja, dat randje he? heb ik ook over getwijfeld, aanvankelijk had ik het er uitgelaten, maar besloot uiteindelijk dat ik het toch mooier vind mét (denk ik Wink ).
Groet,
hans

Mooi totaalbeeld.

Groeten Frank

:
 
Page 1 of 1