Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
HJDT on Wed 18 Jan 2006, 22:57
Leon ik was verbaasd jouw naam in deze competitie aan te treffen, eveneens was ik verbaasd over de kwaliteit van de foto. Een mooie plaat van een even mooie soort. Leuk ook dat hij zijn snavel net open doet.
snijder on Thu 19 Jan 2006, 18:58
foto komt bij mij wat korrelig en niet geheel scherp over.
Jaap Schelvis on Thu 19 Jan 2006, 21:52
Zie wat verscherpingsrandjes langs snavel en poten, maar de soort staat er goed op. Zou zelf de "vlekjes" linksbovenin liever niet in beeld hebben gehad en voor een iets andere uitsnede hebben gekozen.
Marcel van der Tol  on Wed 25 Jan 2006, 0:07
gewone foto van een bijzondere soort, leuk dat snaveltje
hans gebuis on Thu 26 Jan 2006, 14:10
voor de foto pleit uiteraard de zeldzaamheid en de moeilijke omstandigheden,altijd, daar ter plaatse. je hebt er het optimale uit gehaald, denk ik. qua foto op zich zijn er al wat tekortkomingen aangevoerd en daar sluit ik bij aan. toch een, die "het voordeel van de twijfel" verdient.
Christian on Thu 26 Jan 2006, 16:47
Herkenbare omstandigheden bij een zeldzaamheid, snaveltje is idd wel grappig
Chris van Rijswijk on Thu 26 Jan 2006, 17:17
Mooi moment (snavel). Ik waardeer het dat je deze soort hebt ingestuurd. Goede registratie. Chris
rein hofman on Thu 26 Jan 2006, 19:22
Inderdaad een prima registratie, maar als foto wel wat gewoon
Jan-Kees Bossenbroek on Fri 27 Jan 2006, 15:21
Orginele inzending en knappe plaat van een lastig te benaderen soort.
Paul Cools on Fri 27 Jan 2006, 19:42
Foto is kwa kwaliteit niet zo sterk maar de soort zeker wel, ik had hem er graag zo op gehad.