Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Het licht was misschien wel hard,maar de weerspiegeling van de vleugel in het water geeft toch wel wat extra's
Groeten Gosse

Mooi met die spiegeling van de vleugel er bij. Dat licht is inderdaad lastig, misschien helpt het in zo'n geval om wat onder te belichten, zodat er detail in het wit overblijft.
grtz, josephine

Quote:
misschien helpt het in zo'n geval om wat onder te belichten


Tuurlijk, en normaal doe ik dat ook. Maar ik was bezig hem vast te leggen met een lichte water-achtergrond, dus ietsje in de plus, komt hij een ineens voorbij zeilen....en dus meteen aan de verkeerde kant van het licht.
Vandaar Wink
gr
G

» Last edited by Gerard Visser on Thu 21 Jan 2016, 8:09; edited 1 time in total

Knap gedaan, dit vliegbeeld....die weerspiegeling van de vleugel is mooi zeg!
En je kunt evt. toch nog wel wat spelen met belichting in LR of een ander programma?

groeten,
annie

Heb ik gedaan Annie, maar dit is het hoogst haalbare.
Die vleugel doet het hem hoop ik
gr
G

de vleugel doet het hem inderdaad: net dat beetje extra.
grt. Guido

Nou, ik vind 'm gewoon prachtig! Beter kan haast niet, met deze omstandigheden! Knap belicht!

Gerrit

'tip'...ik heb je! Mooi licht op een mooie meeuw

Mooi vliegbeeld hoor; de spiegeling van de vleugel en de cirkels op het water zijn een mooi extraatje.

Gr, Anneke

Allen bedankt voor het kijken en de commentaren!
gr
G

Ik vind hem mooi belicht. De hel verlichte randjes mag je wat mij betreft opofferen om het totaal goed belicht te krijgen. Spannend hoe de vleugel net het water raakt.

:
 
Page 1 of 1