Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Mis de lange staarten Guido! Groet Kees

@ ja, Kees, ze hebben in diverse seizoenen diverse verschijningsvormen zoals je wel zult weten. met zulke lange staarten zitten ze vast niet op zo'n hek met gaas! bedankt, groet, Guido

Altijd leuk de lokale "mussen".
Inderdaad jammer dat ze niet in broedkleed zijn, dan zijn ze toch een stuk mooier. Zijn ze (althans de mannen) ook een stuk makkelijker te identificeren.

Groet,
Kees

mooi beeld zo. heb je nog overwogen om alleen de bovenste 3 te doen leek mij een nog leukere compositie kans.

Lijken zo echt veel op mussen, inderdaad.
Eens met Wilfried!
gr
G

@Kees, ja de mannetjes in broedkleed zijn een stuk mooier - ik heb ze veel gefotografeerd in Ethiopië- vandaar dat ik de soort herkende.
@Wilfried @ Gerard, ik had er al een paar vogeltjes afgesneden , was bang dat het en te grote crop zou worden. Ik heb nog wel meer foto's zal nog eens kijken of daar nog mogelijkheden zijn.
allen bedankt, groet, Guido

Leuke speelse compositie dat versterkt wordt door de klimplant(lathyrus?) door het gaas.
Mooie foto Guido!
Groet,Fons

@Fons , ja dat speelse met klimplant ( onbekende soort voor mij) sprak mij aan. een tafereeltje zoals je ook in NL zou zien maar dan in Zambia.
dank voor je reactie, groet, guido

Rasterwerk met groen randje geeft fijn patroon en biedt zo te zien prima zitplaatsen/staanplaatsen.
Alleen het linkerdeel van de omgeving hebben ze met elkaar niet in de peiling.
Totaalbeeld zo bevalt mij wel.

Groet,
Sieb

@Sieb, je moet het ruim zien , dat weet je.. bedankt, groet, Guido

:
 
Page 1 of 1