Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
guido mwm on Sat 04 Mar 2017, 15:13
dit ziet er voor mij prima uit. ik begrijp de zwartwit versie maar zie altijd graag kleur. grt. guido
dick renes on Sat 04 Mar 2017, 15:22
zeer creatief op de foto gezet....kan dit soort fotografie wel waarderen. groet dick.
Anneke66 on Sat 04 Mar 2017, 17:48
Ik vind hem prachtig! Alsof hij met houtskool getekend is. Gr, Anneke
Rijswijk on Sat 04 Mar 2017, 19:23
Erg mooi! Voor mij voegt het zwart-wit beeld veel toe. Alhoewel ik in de regel wel van kleur hou, maar soms.... Dat die achtergrondstrepen een andere groep vliegende ganzen is, zou ik noooooit bedacht hebben! En die strepen voegen ook weer wat toe........................... Groet, Minke.
Monika on Sun 05 Mar 2017, 20:18
Heel erg mooi vind ik deze. Subtiel, als met potlood getekend. Compliment! Monika
nelappelmelk on Sun 05 Mar 2017, 22:07
Wat een prachtig grafisch beeld!
Fons Hoiting on Tue 07 Mar 2017, 22:00
Henri ,okk deze is weer mooi , de streep ganzen op de actergrond versterkt de snelheid en de dynamiek van de voorste ganzen! Groet,Fons