Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Deze situatie heb je prachtig weergegeven.
Mooi die diagonaal tussen kind en ouder.
Om dat nog wat meer uit te buiten, zou er voor mijn gevoel rechts een reep van de foto af moeten. Dan kijken ze precies vanuit de tegengestelde hoek van de foto.
Mooi.
GJ

Heel leuk, zo'n pulletje. Net op tijd geboren voor de maandopdracht. De wazige kievit in de achtergrond houdt de wacht. Kijkt waarschijnlijk vol zorg naar de fotograaf.

Och .... je houdt je hart toch vast als je zoiets kwetsbaars ziet. Straks komt de maaimasjien ... Zijn moeder houdt hem nog een beetje in het oog maar veel zal ze niet kunnen doen om hem echt te beschermen.
Deze foto moeten ze megagroot langs de weilanden zetten, met een voorzichtige boodschap erbij: pas op voor maaimasjiens! Sad
Prachtige foto. Helemaal lente
grtz, josephine

Aandoenlijk pulletje, ouder vaag op de achtergrond voegt zeker iets toe. Groet, Marianne

Lief en aandoenlijk maar naar mijn smaak iets onrustig en licht.

Een mooie inzending. Voor wie een kuiken niet meteen kan duiden is een oudervogel op de achtergrond wel handig. Deze doet mee met de kanshebbers.

groet,
Cor

Mooie compositie met op de achtergrond de volwassen vogel.

:
 
Page 1 of 1