Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Martin Verbeeten on Sat 26 Aug 2017, 12:14
Prachtig....val me rustig lastig met dit soort plaaten groet Martin
Rijswijk on Sat 26 Aug 2017, 14:20
Ik denk dat ik inderdaad dit beeld nog niet op een foto gezien heb, Gejo. Leuk! Een foto waarop de IJs in het water drijft? Ben heeeeeel benieuwd! Groet, Minke.
Vincent Vuik  on Sat 26 Aug 2017, 20:16
Ik vind m geweldig Gejo, hét moment waarop je de ijsvogel wilt fotograferen! De naverscherping vind ik op het randje (met iets minder was hij waarschijnlijk ook voldoende scherp?), en het wit van zijn halsvlek had je misschien iets kunnen temperen. Maar het harde licht heb je natuurlijk nodig voor dit soort actiefoto's. Klasse!
sieb  on Sat 26 Aug 2017, 22:41
Toch weer een heel andere ijsvogelfoto. Momenten die aan het blote oog voorbij gaan. Juist daarom zeer de moeite waard. Groet, Sieb
Ties Niehof on Sun 27 Aug 2017, 13:43
De spetters vliegen ervan af, wat een actie. Mooi!! Groet Ties.
thijsglastra  on Mon 28 Aug 2017, 13:19
Gaaf moment Gejo, knap weten vast te leggen! Ben benieuwd naar de genoemde volgende foto, klinkt al goed Groeten, Thijs