Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
corvanspijk on Sat 27 Jan 2018, 10:16
De beste foto van deze soort tot nu toe op BP. Compliment! groet, Cor
Rijswijk on Sat 27 Jan 2018, 13:50
Fraai, Paul! Wat jammer dat je daar links dat stuk (vage) stam niet afsnijdt! Zoiets zeg ik geloof ik vaker tegen je, bedenk ik mij nu..... Is dit een wezenlijk verschil in smaak tussen jou en mij?? Want dan zeur ik daar gewoon in het vervolg niet meer over! Groet, Minke.
Paul van Giersbergen on Sat 27 Jan 2018, 14:48
Minke, als de vogel zo naar links kijkt, moet ie de ruimte krijgen vind ik. Had hij meer naar mij gekeken dan had ik waarschijnlijk voor een vierkante uitsnede gekozen en dan had je de vage stam niet gezien. Mij stoort die stam totaal niet en ik heb ook niet geprobeerd hem weg te poetsen. Groet, Paul
Rijswijk on Sat 27 Jan 2018, 14:55
Duidelijk, Paul! Ik snap nu je insteek en hou daar in het vervolg gewoon rekening mee! Groet, Minke.
charlysax on Sat 27 Jan 2018, 18:02
Staat er mooi op Paul En Ik vind het een beetje normaal dat Jij Je zoal beperkte tijd niet in het wegpoetsen steekt Al vraag Ik het soms wel es ;; Grt Charly
Rijswijk on Sat 27 Jan 2018, 19:23
@Charly; is geen kwestie van "wegpoetsen", maar keuze voor de uitsnede...... Dus geen seconde meer werk! Ik begrijp dat Paul gewoon een andere insteek heeft dan ik en dat mag...! Minke.