Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

leuk!!

Heel leuk!
Ik zag wat zwarte ibissen in Merida maar die liepen kris kras door elkaar.
grt. Guido

Wat een leuk, maar ook heel mooi (fraaie uitsnede!) beeld. Zou die Kluut zich in een identiteitscrisis bevinden?

Groet, Minke.
Edit: het heeft zo'n leuk "stapritme"......

» Last edited by Rijswijk on Sun 03 Jun 2018, 20:12; edited 1 time in total

Mooi synchroon beeld, Loek.

Groet,

Leo

Hahaha..... hij is grappig en ook wel een beetje aandoenlijk, ervan uitgaande dat de steltkluut echt mee wil doen met de 'groters'.
Goed gezien!

Monika

Een foto die je dwingt er wat langer naar te kijken.

De vogels hebben om en om dezelfde poothouding: dat geeft een heel sterk ritme in de foto!
En die Steltkluut.... zo van "Kijk mij eens lekker meedoen".
Erg fijne plaat, dit.

Gr. Harry

Als er rechts nog een kluut naast gestaan had was er een mooi snavel verloop te zien: van krom naar beneden via recht naar krom omhoog.
Mooie foto Loek!
grtz, josephine

Wat een leuke foto! Hoe krijgen ze het voor elkaar dat ze alle 4 een poot verzetten. Erg leuk gezien en mooi erop gezet.

Groet Rixte

Hele leuke compo!

Groet,

Eef

De kans dat ze alle vier tegelijk een poot oplichten is klein. Om dan nog op dat moment erbij te zijn nog kleiner.
Ik zou deze maand een staatslot kopen.

groet,
Cor

Heel fraai vastgelegd, deze foeragerende vogels. DE uitsnede maakt het geheel af, mooi gedaan.

Groet Peter

Bedankt voor jullie leuke reacties. De ibisformatie viel ook echt op want normaal lopen ze door elkaar heen.
Vg Loek

Bijzonder mooi beeld;uitsnede perfect voor deze dans ,die bijzonder synchroon uitgevoerd wordt ,als een strak geregisseerde Noor-Keraanse militaire parade.
Groet,Fons

Toch een buitenbeentje, die ene.
Heel leuk.

Groet,
Sieb

:
 
Page 1 of 1