Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Fantastische plaat met ook nog actie. Vanwege de wegvluchtende vogels vind ik dit wel een kanshebber en meer passend bij de MO dan de foto van alleen maar een zeearend.

Indrukwekkend en angst aanjagend. Een heel karaktervolle plaat van de zeearend.
Truus

Ik sluit me aan bij Gejo. De kracht en wreedheid van de arend, tegenover de paniek bij de wintertalingen. Een en al karakter en emotie in beeld hier. Gaaf!

Groeten, Vincent

Op zich al een mooie actieplaat. De overheersing spat eraf. Een hele goede inzending.

groet,
Cor

Met allen eens.
En hebben ze zich ook allemaal tijdig uit de poten kunnen maken?

Groet, Minke.

De baas die heerst en laat zien wie de baas is. Lijkt iets minder scherp, maar een kiesoor die daar op let!

groeten,

Andius

overheersend ,
wel veel vage eenden er omheen.
grt. guido

Mooie actiefoto, waarop de Zeearend laat zien wie hier de baas is. Met als extra ook nog de angstig opvliegende Wintertalingen. Dat die niet scherp zijn, vind ik geen probleem. Dat is ook bijna niet te doen. Hoeveel karakter wil je hebben?
Goede inzending.

Dominantie is wat bij mij boven komt.

Fraai beeld van deze heerser, ook al is het nog een jonge vogel. Overziet alles in een dominante pose. Bange, vluchtende eenden versterken het beeld. Mooie inzending.

Eens met bovenstaande commentaren, gave plaat die goed voldoet aan de MO. Groet, Marianne

Moii tafereel, het karakter van deze "vliegende deur" komt hier goed tot z'n recht.

Gaaf ja.
Moelijk om echt sterk in beeld te brengen denk ik, maar hier is voldoende duidelijk dat de eenden op de vleugels gaan, en dat het grote monster in de lucht daar de aanleiding van is. Schijterds zijn het, die eenden!
grtz, josephine

Voldoet aan de opdracht.
Mede door de opvliegende eenden denk ik.

Groet Jan

mooie tekenende foto. wat een kracht. dat kun je wel karakter noemen, denk ik.
GJ

:
 
Page 1 of 1