Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
thijsglastra  on Thu 07 Feb 2019, 17:46
Gave spechtensoort, mooie toevoeging; hier is de rode buik goed te zien! Groeten, Thijs
Gerard Visser on Thu 07 Feb 2019, 19:46
Een kwaal van veel gidsen: ze hebben het in 10 jaar niet zo mooi gezien, of dit soort gedrag is echt u-niek, ze zien een soort voor het eerst, of nog nooit eerder zo-veel tegelijk. Dit soort geluiden was ook niet van de lucht bij een 10-tal zee-safari's die wij maakten in N W Canada: alles om de toerist het gevoel te geven dat ze iets bijzonders meemaken. Op den duur ging het zelfs onze wat argelozer reisgenoten opvallen. Mooie soort, Henk! gr G
Martjan Lammertink on Thu 07 Feb 2019, 20:10
Ik geloof jouw gids wel dat deze specht een zeldzame ontmoeting is. Om je een idee te geven, in de enorme fotocollectie van macaulaylibrary.org (ca. 10 miljoen vogelfoto´s) is dit de meest schaars vertegenwoordigde Campephilus met 46 foto´s. De overige zeven nog bestaande Campephilus soorten hebben tussen de 134 en 1101 foto´s per soort. En op BirdPix is dit pas de tweede foto. Mooi foto en lekker scherp. Op mijn scherm zie ik een lichte magenta zweem in de stam. De combinatie van f/11 en iso 2000 in de exif is overigens niet de meest voor de hand liggende instelling?