Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Oe dat is altijd geluk hebben. Blijft toch een van de mysterieuzere soorten in Nederland vind ik. Mooi dat ie niet op een beuk zit, maar op zo'n oude stronk. Strakke achtergrond ook.

Super wat mooi. Ik ben ook zelf op jacht naar de zwarte specht, maar het is tot nu toe niet gelukt. Nomi verdiend.
Truus

Oh ja.... ik had deze voor de MO willen insturen, maar dat kon al niet meer.

Ik heb hem vanmiddag gehoord bij ons in het bos, maar niet gezien. Dus kan ik mij hier even aan verlekkeren. Knappe opname Gejo.

Groet Ties.

Je kunt het slechter treffen, prachtig zeg ! Groet, Hans

Zonde dat iedereen te laat was voor de MO. Dit had zomaar de winnaar kunnen zijn... Heerlijke soort, en hij staat er prachtig op. Met 'bijvangst' doe je hem tekort!

Groeten, Vincent

Toch mooi meegenomen hoewel je er niet voor op pad was gegaan. Zeker een boomvogel en geschikt voor de MO. Zelf ben ik op jacht geweest naar spechten. boomklever en -kruiper voor de MO maar helaas niet gelukt. Dus deze keer moet ik passen.

groet,
Cor

Prachtig. De mooi gevormde stam en de specht. Een zwarte nog wel. En verder niets op de achtergrond dat de aandacht af leidt. Had hoge ogen gegooid. Jammer dat het met inzending net is mis gegaan.
Groet,
Sieb

Het zwarte vederkleed glanst hier erg mooi.
Vg Loek

Fraai beeld. Ik hoor en zie ze wel. Maar erop zetten? Niet gelukt.

Perfecte Specht, boom en uitsnede!

Groet, Minke.
Edit: "alle goede dingen komen in drieen......."

» Last edited by Rijswijk on Mon 25 Feb 2019, 11:36; edited 1 time in total

Heb je niet staan jubelen toen je deze foto nam, wauw geweldig!

groet Wil

Prachtige foto, Gejo.

Groet, Leo

@Wil : Jazeker..... want dit was de eerste keer dat ik überhaupt de zwarte specht voor de lens kreeg. Normaliter veel te schuw. Nu kon ik hem zomaar tot ongeveer 25 meter naderen. Hij ging ook bij oude holen zitten. Daarvan heb ik ook plaatjes geschoten. Maar ik weet niet of dat op BP mag omdat het lijkt alsof hij dan bij een nest zit. Als dat mag wil ik binnenkort nog wel een plaatje uploaden.

Als je de datum erbij meldt, moet dat toch kunnen? Het is geen nestfotografie, hooguit het betrappen van een specht die op zoek is naar een mooi plekje voor de komende broedtijd.

Groeten, Vincent

Schitterend zeg!

Vandaag de zwarte specht ook weer gezien en gehoord.
Ging ook nog even een oud zwarte spechtengat in, in een beuk.
Maar deze setting is veel mooier.

Jammer dat je de oehoe niet gevonden hebt.

groeten, Pauline

oh ja , deze moet ik ook nog ff nomineren
als morele overwinnaar MO..
grt. Guido

Inderdaad een superfoto. Gejo. Je zou in de MO zeker ook mijn nominatie hebben gekregen.
Groet, Erna

:
 
Page 1 of 1