Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

De bewerking is minder goed uitgepakt, lijkt me. Onderin en tussen de vogels zijn daarvan vreemde sporen zichtbaar.

De voorgrond was een heuveltje. Met de druppeltool heb ik die tak nog vager gemaakt. Misschien heb ik nog iets geraakt met die tool, maar zelf zie ik het nog niet goed.

Mooie gedragsplaat. Ik denk meer aan landjepik tussen de twee.

Groeten, Vincent

Fraaie actiefoto Gejo.
Vg Loek

Gaaf, deze actie. De vage band onderin vind ik wel jammer maar verder is ie prachtig.
grtz, josephine

Altijd mooi om te zien als twee vogels aan het kibbelen zijn.

Groet Ties.

Deze foto wel in de database, en de andere met de oeverlopers op de stronk niet. Fototechnisch kan ik dat niet volgen. Het gedrag hier is natuurlijk wel interessant.

Groeten, Vincent

Sluit me aan bij de opmerking van Vincent.
soms onnavolgbaar beleid.
grt. guido

Ik denk zelf vanwege het gedrag. Of ….. de moderators gunnen mij ruimte in het VA ( Wink om weer wat te mogen plaatsen zonder foto's met nominaties te verwijderen. Daar loop ik nu na een paar jaar BP namelijk steeds wel tegen aan. Ik voel me soms best bezwaard wanneer ik een foto met bijvoorbeeld 4 nominaties verwijder om weer ruimte te maken. Jullie hadden er immers moeite voor gedaan om commentaar te schrijven en te nomineren.

Een pixpas aanschaffen?

:
 
Page 1 of 1