Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Gejo Wassink on Mon 21 Oct 2019, 7:55
Dit zijn voor mij toch wel DE foto's merk ik. Zo'n laag standpunt met overal waas, maar de vogel scherp in beeld. En dan ook nog heel mooi belicht. Ik vind hem heel fraai.
Pieter Cox on Mon 21 Oct 2019, 8:03
Een nominatiewaardige foto! Mooi laag standpunt, de witte kwikstaart komt hierbij mooi naar voren, prima scherpte en heerlijke warme kleuren. Een prachtig herfstplaatje hierdoor!
guido mwm on Mon 21 Oct 2019, 8:06
inderdaad buitengewoon fraai. de hand van de meester grt. guido
nelappelmelk on Mon 21 Oct 2019, 8:17
Mooi herfstbeeld. Zo wordt dit vogeltje bijzonder.
Vincent Vuik  on Mon 21 Oct 2019, 8:21
Een ongebruikelijke combinatie van een witte kwik met roodbruine tinten. Maar juist daardoor erg mooi! Groeten, Vincent
josephine on Mon 21 Oct 2019, 9:40
Je bent een meester Hans. Prachtig, ook deze weer grtz, josephine
Kees Kroon on Mon 21 Oct 2019, 9:53
Top! Gr, Kees
arnold merckx on Mon 21 Oct 2019, 10:11
Snap nooit hoe je het voor elkaar krijgt, die scherpe en toch zachte afwerking. Knap ! Groet, arnold
RVDaalen on Mon 21 Oct 2019, 19:40
Heel fraai deze Hans, maar dat had ik al aangegeven! Gr, Remco
sieb  on Mon 21 Oct 2019, 21:28
Weer een betoverend mooi plaatje van jouw hand. Groet, sieb
Leo Tukker on Mon 21 Oct 2019, 22:32
Prachtige foto, Hans. Kwikstaart staat er erg fraai op met al die verschillende bruintinten in de achtergrond. Groet, Leo
Hans Overduin on Tue 22 Oct 2019, 7:45
Dank allemaal voor de leuke reacties en nominaties. @Arnold: in dit geval een combinatie van lange lens (500mm), laag diafragma (f4), heel laag standpunt en bewolkt weer.