Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Zo mooi en lekker veel ruimte (cactus) meegenomen. De achtergrond is perfect. Een tien plus wat mij betreft.

groet,
Cor

De specht is mooi los van de achtergrond.
Prima scherpte en mooie kleuren en belichting!

Tjonge, Wilfred, je had daar wel erg fijn licht en een top achtergrond.
Weer een hele fraaie!
gr
G

» Last edited by Gerard Visser on Wed 27 Nov 2019, 9:02; edited 1 time in total

Pracht vogel, fijne entourage, mooi licht en goed vastgelegd!

Grtz.,
P.

Prachtige opname. Ik heb ze zelf ook gezien in Big Bend National Park, Indrukwekkende vogels zijn het.

Hele fraaie vogel en opname !

Groet, arnold

nummer 3 op BP en wat mij betreft de mooiste.
grt. Guido

Heel fraai ! Is dit op zo'n fotoranch of zomaar in het wild? Erg mooie kleuren en de houding van de specht is top ! Groet, Hans

Uiteraard dank voor de commentaren en nomi’s.
@Hans, ja dit is inderdaad op een fotoranch. Ik had beperkt tijd dus deze keer mijn kansen geprobeerd te vergroten door zo’n ranch op te zoeken. Dit geldt voor alle foto’s uit mijn serie, ook die nog gaan komen.

Gr Wilfred

Strakke foto van dit mooie spechtje! Mooi licht, lekker kleurrijk, rustige achtergrond en een prima setting. Daarbij een mooie pose van de specht. Gaaf hoor! Tikkeltje minder verscherpen misschien, verder top zo.

Groeten, Thijs

@Thijs: dank voor je commentaar. Nuttig wbt scherpte. De 5D MIV is nieuw voor me en levert scherpere beelden op. Dus ik zal mijn workflow nog eens onder de loep nemen om teveel verscherping te voorkomen.

Dank, Wilfred

:
 
Page 1 of 1