Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Nou dat is toch wel heel bijzonder om te zien!

Groet Wil

leuk beeld hoor!
grt. guido

Mooi moment weten vast te leggen.
Groet Marie-José

Terschelling, daar gebeurt het ! Je laat weer een speciale foto zien . Mooi,

groet, Ane

Prachtige foto, Henk Wiebe. Fraai standpunt. Mooie achtergrond ook.

Groet, Leo

Dat zijn interessantere momenten - mooi vastgelegd, geeft ook een mooi beeld van de afmetingen van een bruinvis, vind ik toch altijd lastig in te schatten als ze hier (Scheveningen) rondzwemmen. Groet, Hans

Mooi moment !
Persoonlijk zou ik bovenaan nog een reepje wegsnijden maar toch nog wat van het blauw laten.
Gr, Luc

Ik ben benieuwd of hij het bruinvislijf open kon krijgen! Misschien is die meeuwensnavel wel behoorlijk scherp in in staat om door de huid heen te dringen.
Wederom een heel fraaie foto van jouw hand Henk Wiebe, het gaat je visitekaartje worden: laag standpunt, vogel met een lekker hapje en een mooie achtergrond. En dit alles zonder ranzig te worden maar gewoon mooi om te zien.
Compliment
grtz, josephine

Prachtige opname. Een foto met een verhaal. De zilvermeeuw en bruinvis komen mooi los van de achtergrond. Goed laag standpunt.

Ik word steeds jaloerser op de mensen die op Terschelling mogen bivakkeren. Qua werken vast niet altijd praktisch, maar qua natuur is dat toch wel geweldig zeg. Ook deze foto is weer heel bijzonder, en technisch goed verzorgd.

Groeten, Vincent

Mooie, bijzondere foto! Goed om voor een panoramauitsnede te kiezen.

Da's even wat anders dan een krabbetje!!
Mooi in beeld gebracht deze bijzondere ontmoeting!
Wel jammer van zo'n bruinvis..

Groet,
Bert

Mooi tafereel, alleen is het nog niemand opgevallen dat het een jonge Grote Mantelmeeuw is Smile. Zilvermeeuwen zitten eigenlijk (bijna) nooit als eerste bij een dood beest. Ik zal de namen aanpassen.

Nou Josephine, daar ga je met je meeuwenraadsels en meeuwenboek Wink

Groeten Vincent

Smile
Ja, maar dit was geen raadseltje van mij he? Ik ben heel vaak niet zeker van wat voor meeuw iets is. En hier heb ik wat dat betreft ook helemaal niet kritisch gekeken - ik ga er eigenlijk van uit dat iedereen de juiste naam bij het beest schrijft.
grtz, josephine
ps: Mijn mening over de foto blijft onveranderd, want daar maakt het niet uit wat voor meeuw het is.

:
 
Page 1 of 1