Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Rob_Groosjohan on Tue 17 Mar 2020, 9:38
Prachtige foto. Knap gefotografeerd en dan nog mooie druppels ook. Groeten Rob
Gejo Wassink on Tue 17 Mar 2020, 16:58
Heel knap gedaan en ook goed gereageerd. Meestal is het schermpje van je fototoestel leeg en was je net te laat. Maar jou is het uitstekend gelukt.
Froggies on Tue 17 Mar 2020, 18:42
Klopt helemaal meestal te laat, verkeerde pose, of deel vleugel eraf onscherp enz. Ik was 1400 foto’s verder en 1 echt goed gelukt. Wat wel fijn is Olympus heeft capture pro Voordeel hiervan is camera maakt al opnames als je ontspanknop indrukt en op het moment dat je de ontspanknop helemaal indrukt worden ze daadwerkelijk weggeschreven. Grote nadeel enorm veel foto’s waar je niets mee kan. Maar de topper is deze foto ben er erg blij mee.