Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Mooie ontmoeting en foto, Josephine! En plotseling in de vlucht heeft elke fotograaf moeite denk ik, ongeacht de camera.

Groeten Vincent

Prachtige ontmoeting, staat er luid en duidelijk op. En in een geheel natuurlijk setting, wat toch nét dat beetje extra geeft. Groet, Hans

leuke natuurlijke setting!
wij hebben een afdruk op onze achterruit staan
de koolmeesjes zien we niet meer..
grt. Guido

Wat een mooie natuurlijke setting Josephine. Goed dat je hem niet centraal hebt gezet. Nu is het een fijne compositie met die forse tak letterlijk als rustpunt in het geheel.

Groet Henk

Bedankt voor de waardering!
grtz, josephine

Mooi Josephine! En nu eens niet een Sperwer in een fotohuttensetting, met natte veertjes enzo...... Gewoon, lekker, spontaan, in zijn natuurlijke omgeving en zomaar onverwacht op een presenteerblaadje. Cadeautje van moeder Natuur, die zomaar even je dag komt opfleuren.

Gr. Harry

Wat een geluk en goed gereageerd zeg!
Hoge ISO pakt prima uit!
Hoewel het niet mag van Wijnand ben ik er toch een tikkie jaloers op hoor 😊
Mooie belevenis ook.
gr
G

Mooie authentieke, uit het leven gegrepen rommeligheid. Een verademing tussen alle opgeruimde foto's, waarbij elk takje teveel moet worden weg gestempeld. (ook mooi maar ik hou van variatie)

Wat super om mee te maken en wat een mooie foto, gewoon zoals het in de natuur meestal is.

Groet Wil

Zo'n kans krijg je niet vaak. Helemaal mijn smaak zo met al die natuur er omheen.

We gluren met je mee en wanen ons diep in het woud, ook al zijn het "slechts"
Scheveningse Bosjes. Fijn natuurlijk beeld.
groet,
sieb

:
 
Page 1 of 1