Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Zo! Wat een machtig wapen zo'n snavel. Kans goed benut Vincent!


gr
Krijn

Indrukwekkend, prachtig portret!

Groet Wil

Mooie opname, Vincent. Het zijn intelligente vogels, wij hebben er al een flink aantal geringd en als je dan ziet hoe dat de jongen zich gedragen, heerlijk om mee te maken. Heel wat anders dan de buizerds, die moet je steeds in de gaten houden, terwijl de raven lekker bij je blijven zitten.

Groet Ties.

Prachtig Vincent. wat een detail, wat een kop! Mooie achtergrond met nog wat kleurschakeringen om het niet saai te maken.
Mooi portret
grtz, josephine

Prachtig portretje, Vincent. Mooie details.

Groet, Leo

Poeh, mooi portret hoor. Fijn die minuscule waterdruppeltjes onder zijn snavel.

Mooi die details. Zo kun je in het oog nog het landschap zien..

Groet, Nicole

Huh..... een raaf zo dichtbij???? Vreemd, maar hoe gaaf wil je het hebben.

Mooi zo'n kopportret.Bijzonder ook, de blauwe glans in zijn veren.Ik trof hem een dag eerder.Een jong beest, nog wat onhandig.Zijn landing in een dun boompje mislukte toen nog, waardoor ie op de grond terechtkwam.

Groet, Ane

Kom op Vincent. Jij bent toch geen gevaar. 🤣
Maar alle gekheid op een stokkie, het is een prachtige en indrukwekkende foto.
Truus

Klopt Ane, ring afgelezen, en hij blijkt in april in Lunteren geringd te zijn.

Groeten, Vincent

Apart om mee te maken, gaaf natuurlijk. Een mooi portret.

Willem

Dachten alle vogels er maar zo over, Truus Wink Helaas heb ik het vogelfluisteren nog niet onder de knie.

Groeten, Vincent

Kracht en slimheid straalt hij uit en zijn sluwheid had hij kennelijk in zijn jeugdige overmoed even afgelegd. Machtige karakterkop Vincent.

Buitenkans goed benut, Vincent. Deze kopstudie ziet er superstrak uit. Erg mooi, en dat in Nederland.

Gr, Rijn

Stoere, wilskrachtige kop. Leuk die spiegeling in het oog (staat de horizon daar nu een beetje scheef, of kan je het oog niet als waterpas gebruiken 😉).
Groet,
sieb

Bedankt voor jullie reacties! @sieb, dat heb ik me ook afgevraagd. Ik kan me voorstellen dat een rond oog een beetje als een lachspiegel kan werken, dus dat je er niet zomaar op kan vertrouwen. Dus uiteindelijk heb ik de foto er niet recht op getrokken. Het lijkt schever dan het is doordat er rechts in het oog hogere bosjes zichtbaar zijn. Het paadje in het midden ligt aardig recht. Op het origineel valt dat beter te zien dan op BP formaat.

Groeten, Vincent

» Last edited by Vincent Vuik on Mon 14 Sep 2020, 23:02; edited 1 time in total

Gaaf zeg, vrij uniek plaatje voor NL denk ik, een raaf zo dichtbij, kans mooi benut!

Groeten, Thijs

:
 
Page 1 of 1