Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Zeldzaam mooi Thijs.

Sterk, 1/50ste is superscherp. Prachtig zachte achtergrond kleur. Groet

Onderscheidende mooie foto van deze soort.
grt. Guido

Strakke foto, prachtig licht en kleuren ! Maar dat had je zelf ook al wel door vermoedelijk Wink .. Groet, Hans

Wat een schitterende achtergrond,perfecte bewerking.

Vr gr Lubbert

» Last edited by LubbertBoersma on Thu 03 Dec 2020, 20:58; edited 1 time in total

Knap hoor Thijs!

Gr. Harry

Onvoorstelbaar mooi, Thijs. Een droom.. Groet, Kees

Wow, fantastisch Thijs. Mooier kan je m toch bijna niet krijgen. Uitgerekte vleugels maken deze plaat wel bijzonderder/boeiender.

Well done.

Groeten,
Remco

Prachtige foto, Thijs. Mooie houding van de vogel en prachtige kleuren in de achtergrond.

Groet, Leo

Heel mooi Thijs.
Gr, Kees

Pracht foto Thijs en begrijp dat je je deze keer keurig hebt gedragen.

Groet, arnold

Je hebt het weer voor elkaar hoor Thijs, een toppertje afleveren. Houding, kleuren en scherpte (ondanks de hoge iso en lange sluitertijd), allemaal prachtig.

Groeten, Vincent

Gave foto Thijs, blijft een fraaie en fascinerende soort.

Grt. Jurgen.

Thijs, mooie foto hoor daar niet van. Toch vraag ik mij af hoe het komt dat het witte op zijn buik/borst voor een fors gedeelte uitgebeten wit is. (ongeveer 1/3 van het wit) Heb jij enig idee hoe dat komt? Als je bewolkt weer hebt dan hoeft dat volgens mij namelijk niet.

Zie het als belangstellende vraag.

Gr,

Peter

Peter, vragen mag altijd! Als ik de foto volledig donker maak zit er in al het wit detail, alleen in de het puntje in de oksel zie ik een klein plekje die met deze bewerking iets te licht is. Maar dan gaat het eerder om 1/20e van het wit ipv 1/3e Wink In het origineel was de foto iets donkerder en daar was niks van het wit overbelicht. Misschien dat het ook met je beelscherminstellingen te maken heeft? Want op mijn scherm zie ik in bijna al het wit detail. Hoe dan ook, altijd goed dit soort kritische vragen, er is idd een kleine plekje wit welke iets te licht is met deze afwerking. Ik let daar zelf niet extreem op. Zolang ik veel detail in het wit zie en de afwerking mooi vind ben ik over het algemeen tevreden Smile

Groeten, Thijs

Ik denk dat je toch je beeldscherm wat minder fel moet zetten, Peter, want er zit geen noemenswaardig uitgebeten wit in deze foto. Wink Dat puntje in de oksel is wel echt heel klein.

Groeten, Vincent

Houding, fraaie achtergrond.
Alles klopt.

Groeten,

Carlo

Ik vind hem prachtig!
Wat een mooie kleuren.
Gr. Anke

Mmmm, gek. Als ik de foto op mijn telefoon open dan is het idd niet uitgebeten. Op mij computerscherm wel.

Ik ga mijn baas om een nieuw computerscherm vragen...... Haha.

Bedankt voor je reactie,

Peter

Prachtige foto. Complimenten!

Groet, Nicole

Heel mooi, en superscherp op 1/50 ste knap hoor.

Groet peter.

deze staat er wel heel mooi op thijs.
prachtige achtergrond

't is weer raak Thijs!
Geweldig niveau heb toch bereikt intussen.
Hier vooral heel fijne kleurtjes.

Groet,
Bert

Prachtig Thijs. Mooie kleuren en herfstachtergrond!

Mvg, Corné

Sublieme foto natuurlijk! Maar eigenlijk vind ik de andere foto die je op de Dutch Birding site hebt staan zelfs nog mooier.

:
 
Page 1 of 2
Goto page 1, 2  Next