Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Knappe foto, staat er in een mooie houding op. Vaak valt bij deze soort het oog weg, dan heb je hier mooi helder weten te houden. Zou helemaal mooi zijn geweest wanneer 'ie net z'n kop iets had gedraaid waardoor de schaduw van de snavel niet op de borst zou vallen. Maar goed, je kan niet alles hebben natuurlijk Wink .. groet, Hans

Imposante pose en prima vastgelegd.
Verscherpingsrandje op de kop kon iets vervaagd worden.
grt. Guido

Eider staat er mooi op, Vincent. In deze houding is de mooie roze borst goed te zien.

Groet, Leo

@Guido, dat is geen verscherpingsrandje, maar de witte baan over zijn kop, tussen de twee zwarte zijkanten in. Even een foto opgezocht waar die beter zichtbaar is: deze. Dank voor je reactie en nominatie.

Groeten, Vincent

» Last edited by Vincent Vuik on Tue 05 Jan 2021, 21:34; edited 1 time in total

@Vincent, laat ik je het voordeel van de ( mijn) twijfel geven Smile
grt. Guido
Die tweede foto lijkt wel overtuigend..

» Last edited by guido mwm on Tue 05 Jan 2021, 21:47; edited 1 time in total

Heel mooi, deze! Groet, Kees

Prachtig, ik stond vlak bij je en maakte ook van dit moment een foto
hoe kan het gaan! Terwijl we dat niet van elkaar wisten!
Vr groet
Rianne Geelhoed

Leuk, Rianne. Dat heb je als je namen kent zonder gezichten... Ik meen dat er alleen twee andere mannelijke fotografen over de stenen aan het klauteren waren tot aan de waterlijn. Maar er stonden ook nog wat andere mensen wat hoger op de dam te fotograferen. Misschien was jij dan een van hen? Het was er druk door het goede weer, maar de eider trok zich er gelukkig weinig van aan.

Groeten, Vincent

mooie pose
prachtige kleuren
mvg
steppeke

Heel mooi belicht, fraai de houding.

Staat er gaaf op.

Grt. Jurgen

Pracht foto, helemaal niets op aan te merken en nominatie waard.

Groet Wouter

Een mooie!

mvg Ben

Mooie houding en compositie.
vr gr Lubbert

Prachtig, hoe sierlijk kan een eider zijn,

Groet, Ane

Technisch erg mooi, fraai belicht en scherp. De houding is ook leuk, en vanaf een laag standpunt gefotografeerd. En een Eider is natuurlijk van zichzelf al een mooie vogel.

Willem

Bedankt weer, mensen!

Groeten, Vincent

Erg fraai in beeld. Ondanks "bijna geen wind", toch een mooie beweging en tekening in het water die de aantrekkelijkheid van het beeld versterkt. Lastige vogel lijkt mij, met al dat wit en zwart, op een zonnige dag, is je goed af gegaan.
Groet,
sieb

:
 
Page 1 of 1