Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Prachtig, weer een klassieke Gr Nuelend. Hij is terug!

Heel fraai deze. Had je boven niet iets meer ruimte? Klein strookje extra was denk ik nóg mooier geweest.

Gr. Harry

Prachtige foto. Zoiets had ik laatst ook in gedachten, maar de Ooievaars wilden niet meewerken.
Bij jou is het heel goed gelukt.

Groeten jacolien

Prachtige plaat! De compositie is prima: die nestboom verdient veel aandacht, pose ooievaars is goed te zien dus alles erboven zou alleen maar afleiden. Mooi!

Dat "alles erboven" zou alleen maar een streepje lucht zijn Niels, om die uitgestrekte vleugel iets meer ruimte te geven. Die zit nu voor mijn gevoel net iets te dicht tegen de bovenrand. Zie niet in hoe een centimetertje meer lucht de aandacht zou afleiden. Maar goed, ieder zijn smaak.

Gr. Harry

Zo mooi.

Fraaie foto met dito kleuren. Heel mooi gedaan.

Groet,
Alwin K.

Mooi, Adri, dit soort platen van ooievaars herken ik direct als jouw producties. Klein strookje bovenaan erbij had ik ook wel welkom gevonden.

Groeten, Vincent

Ik krijg bij dit beeld associaties met Afrika. Voor mij is het beeld prima zo, er hoeft geen randje bij bovenin.

Willem

:
 
Page 1 of 1