Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Leuke foto, het voermoment is aanstaande, dat komt bij meerkoeten altijd behoorlijk precies heb ik wel eens begrepen. Geen muggenlarven = geen jonge meerkoeten.
GJ

De essentie in beeld, kop van de ouder met mini-hapje, kop zo groot als jong in zijn geheel. Er zijn nog veel van die mini-hapjes nodig.
Sieb

Ik vind dit een mooi beeld! Technisch prima in orde, mooi ook de kleuren in het water!

groet Wil

Mooi. Ik vind die jong meerkoetjes prachtig en hun gedrag geeft aanleiding tot zulke leuke foto's.
Truus

Mooi en goed in beeld gebracht. Leuk effect zo dat het voedermoment eraan komt.

Groeten,

Ruben

Mooi dat minihapje in de bek van de ouder. Fraai moment.

Een mooie moment vastgelegd. Het aannemen van het voedsel zou nog iets mooier zijn in mijn optiek. Maar zeker een goede inzending.

groet,
Cor

Ik zag eerst niet eens dat de ouder voer in zijn snavel had, maar inderdaad, het zit er. Dus goed passend in de opdracht. Een dankbaar onderwerp, die meerkoeten met hun kroost.

Groeten, Vincent

Geen grote maaltijd, maar wel prooi voor de kleine, leuk beeld, voldoet prima,

Groet, Ane

De scherpte van de foto is prima. Voldoet ook zeker aan de MO. Wel jammer dat het jong van ons af kijkt, terwijl Meerkoet juist zo vaak echt de voedseloverdracht goed laten zien.

Groet, Erna

Leuke foto. Mooi dichtbij gebracht. Kopje van zo'n kleine meerkoet is leuk van lelijkheid. Goede inzending hoor.
Groet, Martijn

Mooie inzending...

Groeten
Freddy

Prima inzending voor de opdracht, heel aandoenlijk beeld.

Groet, Karin

Voor mij zeker de mooiste van de ' meerkoeten', in alle opzichten een prima foto.

groet Ben

Heel mooie foto, met het voeren (eerder het moment vóór het voeren) in beeld. Het koppie gaat in de bedelhouding, pa of moe wacht op een makkelijk moment om het hapje daadwerkelijk aan te bieden.Het water doet mooi mee en de uitsnede is prima zo.
Ik kijk nogal tegen die grauwe snavel aan: ik zie ze toch vooral lichtroze, als ze zo grijzig zijn denk ik meteen aan een knobbelmeerkoet. Maar dat is deze niet, en het zal de lichtval zijn.
Fraai toch hoor!
grtz, josephine

Dat is wel heel erg weinig inderdaad.
word veel werk zo.
Leuke foto.

Groet Jan

Grappige foto, ze draaien soms zo apart met hun koppie voordat ze gevoerd worden. Leuke inzending!

Groeten, Thijs

:
 
Page 1 of 1