Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Leuke foto van de jonge zwaluwen. Die mondhoekjes geven ze wat aandoenlijks. Prima inzending zo.

Ook hier heb ik het gevoel dat de vogels wat scherper mogen.

Leuke foto en compositie. Maar de zwaluwtjes zijn volgens mij niet scherp.
Ook vind ik het groengehalte aan de magere kant. Het is relatief wel veel groen, maar er had voor deze MO van mij wat meer 'echt groen' in de foto gemogen.

Groet, Erna

Het kleurtje groen bevalt me wel - van de uitsnede zou ik me meer kunnen voorstellen. In die zin, dat er meer mogelijkheden zijn dan alleen dit vierkant met de vogels centraal.Dit op zich is prima.
Ook kan ik me voorstellen dat de vogeltjes selectief toch een tint donkerder mogen al vind ik dit ook wel heel gaaf.
Beetje dubbel, deze foto, enerzijds heel mooi, anderzijds kan er nog van alles mee waarvan het verstand vooral zegt dat het beter zou zijn.
En eigenlijk vind ik het dan wel okee dat je hier het verstand niet laat prevaleren.
Want dan wordt het weer zo gewoontjes.

Nee hoor, mooie inzending. Je moet er open voor staan.
grtz, josephine

Ik vind de strepen in de achtergrond een beetje druk. Ik heb ook mijn twijfels over de scherpte. Houding van de vogels is fraai.
Truus

Erg leuk vogels voor de MO. Alleen spreekt het mij niet zo heel erg aan en had de scherpte wat beter gekund.
Gr,
Kevin

Mooie keuze voor vierkant. Groen genoeg en ik neem aan ook klein genoeg. Mooi momentje, zo wachtend en om zich heen kijkend of de ouders al in aantocht zijn.

Moet me helaas neerleggen bij de eerdere opmerkingen. Het kan scherper en de stengels overheersen. De groene achtergrond maakt het niet meer goed.

groet,
Cor

Ja, dat is altijd leuk.
De jonge boerenzwaluwen die wachten op hun maaltijd(en).
De scherpte blijf wel achter en ik vind het een beetje flets.
Aan de zwaluwen te zien gebeurt er links van alles. Daarmee is centrale plaatsing denk ik niet de beste keuze.

Erik

Altijd leuk dat jonge spul, maar helaas mist er wat scherpte en vind ik hem wat flets. Twijfel ook of ze wel klein genoeg zijn.

Groet, Karin

Leuk beeld van wachten in het groen, op mijn beeldscherm is de scherpte het helaas net niet.
Sieb

Eentje van achter, de ander van voor,dat doet het leuk.De belichtte witte sprieten detoneren wat in het geheel en trekken wat te veel aandacht,

Groet, Ane

Leuke plaat. Iets lager in beel plaatsen en naverscherpen? Groeten, Rob

Leuke foto vsan deze twee jongen.
Kon nog wel wat scherper en iets meer contrast.

Groet Jan

Leuk deze jonge Boerenzwaluwen. Mooi in het groen, prima.

Groeten jacolien

Genoeg groen en ook een leuke soort, maar de vierkante uitsnede begrijp ik niet echt.

Lekker groene achtergrond, maar qua details wat mager.

Groeten, Thijs

:
 
Page 1 of 1