Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
guido mwm on Mon 23 Aug 2021, 15:06
Allebei leuk! Nog nooit zoveel mussen gezien als dit jaar. grt. Guido
Hans Overduin on Mon 23 Aug 2021, 15:13
wat een leuke foto's, Henk - mooi dit gedrag vastgelegd ! Groet, Hans
Hillebrand Keun on Mon 23 Aug 2021, 17:31
We zijn altijd op zoek naar iets bijzonders maar dit is toch ook mooi om vast te leggen. Prima actie Willy! Groet, Hillebrand
huub on Tue 24 Aug 2021, 7:10
Wat een leuke foto. Gr. Huub
Gejo Wassink on Tue 24 Aug 2021, 9:20
Mooi vastgelegd. Is nog helemaal niet zo simpel. Heb het ook wel eens geprobeerd, maar dan was de houding steeds niet goed genoeg.
sieb  on Wed 25 Aug 2021, 11:54
Mooi in beeld gebracht. Genieten voor de kijker, genieten voor de mus (ervan uitgaande dat ze het gedrag als aangenaam ervaren, waar veel voor te zeggen valt). Deel de ervaring van Guido, veel mussen, althans in de tuin in Zwolle. Soms wel 50 tegelijk. Vanochtend ook veel activiteit toen ik plots in een flits een (vermoed ik) steenmarter door de tuin zag gaan. Groet, sieb
Conny Schotanus on Wed 25 Aug 2021, 19:17
Mooie opname, de mus gaat helemaal los zo te zien, waarbij het opspattende zand ook nog goed te zien is. Meestal valt dat weg bij het zand op de achtergrond. Ook bij mij in de tuin iedere dag tussen de 30 en 40 mussen te zien en dat weten de buurtkatten ook helaas.