Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Leuke foto, prima volgens de opdracht met een leuke vogelsoort. Wel denk ik dat je met een kleinere (en minder krappe) crop een iets sterkere inzending zou hebben.

Jammer dat deze foto in zo'n klein formaat is aangeboden. De foto is ook aan de donkere kant. Je hebt anders de kepen in een hele mooie pose erop gezet.
Truus

Leuke foto met actie, wel heel klein aangeboden en de foto oogt wat somber.
GJ

Kepen op de zonnebloemen, dat is iets waar ik hard naar gezocht heb, maar zonder succes. Een leuk tafereel, maar wat zou ik deze foto graag wat groter zien dan 400x533 pixels. Misschien ook iets lichter afgewerkt, dan zou je volgens mij echt een sterke inzending te pakken hebben. Nu vind ik het toch net een te klein plaatje om goed over te komen op mijn scherm.

Groeten, Vincent

Goed voldaan aan de opdracht.
Geen mezen maar kepen is weer eens iets anders.
Ze staan er prachtig op en het geheel oogt ook goed.
De linker keep zorgt voor de meeste kleur in deze wat donkere foto.
Een sterke inzending met kansen.
Groet,
Herman

Wel erg leuk zo bij de zonnenbloem, jammer dat de foto zo klein is en de uitsnede zo krap.

groet Wil

Even een correctie. Dat donkere valt wel mee. Mijn scherm stond donker afgesteld toen ik dat typte.
Truus

Mooie soort en mooie foto. Met 1/500 toch de vliegende vogel nog scherp.

Onmiskenbaar herfstzaden, de Kepen kleuren prachtig bij de verdorde zonnebloem. Knap de de vliegende Keep er ook scherp op staat.
Minpuntje vind ik wel de krappe kadering. 'Foto iets gecropt' staat er. Maar als het echt maar 'iets' is, had het mogelijk beter geweest dat niet te doen? Echt jammer dat er zo weinig ruimte links en rechts is van de Keepjes is.
Desondanks is deze foto voor mij een kanshebber.

Groet, Erna

Nou die aktie in de foto is zeker gelukt, heel knap gevangen!
Ik zou liever wat meer ruimte om de vogels zien en de kleuren komen mij wat vreemd over.
Maar het is een totaal andere foto dan alle andere en dat is leuk.

Groet, Karin

Jammer dat de foto zo klein is. Wat een mooie compositie en prachtig moment. De opname had nog wel iets lichter gemogen. Mooie actie opname die goed voldoet aan de MO.

Prachtig, wat een actiefoto. Zo leuk dat er links een Keep staat toe te kijken of de actie wel lukt. Beetje jammer dat er rechts niet meer ruimte
was. Nu zit de staart van de rechtervoet wel heel krap tegen de rand aan. Verder wel een hele mooie foto.

Groeten jacolien

Jammer van de uitsnede, was anders een topper geweest.

Groet Peter

Leuke gedragsopname passen in de sfeer van de opdracht. Foto is wat klein en de vage vlek voor de vliegende keep stoort enigszins.


gr
Krijn

Jammer dat de foto wat klein is uitgevallen, zo komt niet alles goed uit de verf.
Leuk dat er actie te zien is bij de kepen, niet alleen die opvliegende is best bijzonder, maar de keep links heeft duidelijk interesse voor hoe zijn collega het aanpakt, gezien zijn houding.
Ik zou de foto liever wat lichter en vooral contrastrijker willen zien. Het is nu wel een beetje somber, en dat klopt natuurlijk wel met de omstandigheden, maar soms mag je die omstandigheden wel naar je hand zetten om een foto wat aantrekkelijker te maken.
Mijn smaak he?
Leuke inzending toch
grtz, josephine

Ik vind hem leuk, hoewel het wat gekaderd is en volgens mij onnodig klein aangeboden hier.
De kepen zitten wat krap tegen de rand aan, maar zo'n uitgebloeide zonnebloem vind ik fotogeniek.

Erik

Een prima actiefoto. Dat het somber weer was zie je helaas aan. Maar wel een hele goede inzending.

groet,
Cor

De vogels (en daar gaat het ook om ) te kort gekadreerd

Groeten
Freddy

Een prachtige foto die zeker goed voldoet aan de MO. Vliegende vogels en de herfstvruchten ook nog eens in beeld, gaaf! Wel jammer dat je m zo klein hebt geupload.

Groeten,

Ruben

Perfect beeld voor de opdracht!
Mooi zoals de ene keep er onder "hangt" en de andere naar die acrobatiek zit te kijken!
Je doet de foto wat te kort door hem zo klein aan te bieden! Je mag tot 700 p hoogte.
Een beetje meer ruimte rond het geheel zou ook welkom zijn.
Maar heel mooi gevangen, dit beeld!

Groet,
Bert

In principe een erg leuke foto maar waarom dit formaat? Technisch gezien vind ik de foto ook mager (erg grauw van toon bv).

groet Ben

Een schitterende foto. Helaas mis ik wat scherpte en zijn de kleuren wat flets. Een hogere iso en sluitertijd had de keep meer bevroren en scherper gemaakt.

Als foto erg boeiend en passend voor de MO, maar wat jammer dat de resolutie zo klein is! De foto komt daardoor niet echt tot zijn recht helaas.

Groeten, Thijs

:
 
Page 1 of 1