Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Niet de enige foto met alleen het silhouette van een zingende vogel maar wel de mooiste. Bij deze heb ik minder bezwaar bij het ontbreken van enig detail. Waarschijnlijk omdat er kleur in de foto zit.

groet,
Cor

Mooie sfeervolle foto. Beetje jammer dat de silhouetten van vogel en dikke takken in elkaar overvloeien. Maar wel leuk, een wat afwijkende inzending.

Groet, Vincent

Zoals eerder vermeld niet mijn genre...

Groeten
Freddy

Zo komt die open snavel mooi uit. Fraai silhouet en voor mij goed voldaan aan de opdracht.

Van de 3 silhouetfoto's vind ik dit de mooiste. Kanshebber.

Ik hoor en zie m.
Prima de Mo en gedurft.
Dus nomi van mij
RTL

Een mooi silhouet. Duidelijk is dat kleur hier een meerwaarde heeft. Grappig is dat door de keel de identiteit van de vogel verraadt.

groet Ben

Ik ben nooit zo'n fan van silhouet-foto's, al is het achtergrondkleurtje hier natuurlijk wel een plus-punt. Vroeg in de ochtend genomen, deze, zie ik - zou het dan niet zo zijn dat je juist meer fraaie details zou krijgen als je er niet een silhouet van had gemaakt? De ochtenden kunnen van die mooie, subtiele kleuren opleveren!
grtz, josephine

Ik vind hem heel mooi. Zwart en goud contrasteren prachtig en dan die mooie grasmus!
Truus

Onmiskenbaar grasmus en fraai voldaan aan deze maandopdracht.
GJ

Wat een sfeervolle foto van deze Grasmus!
Mooi het contour en lekker de snavel open, prima inzending.

Groet, Karin

Prachtige kleuren met een mooi silhouet. Je hebt het niet voor het kiezen natuurlijk maar iets minder takken of vrij in beeld had naar mijn idee een top foto geweest.

gr,
Kevin

Mooi zo in het tegenlicht.
En een mooie achtergrondkleur.
Vind de vogel wel wat in het midden staan.

Groet Jan

Twijfel, twijfel, twijfel. Ik weet nooit of ik dit soort foto's nou wel of niet mooi vind.
Maar voor deze MO ga ik in ieder geval voor foto's waarbij ik de vogel 'echt' zie.

Groet, Erna

Erg lekker sfeertje en toch anders dan vele andere inzendingen, fijn resultaat voor de MO!

Groeten, Thijs

:
 
Page 1 of 1