Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Ik had het hoofd van moeder meeuw er toch helemaal op willen hebben. Verder een leuke aansprekende foto.
Truus

Heel mooi, vooral met deze achtergrond. Nep of niet..... ik zou er wel een randje bij hebben gemaakt boven. Hoeft niet met een andere foto, kan ook met elementen uit deze foto zelf.

Mooie scherpe foto. Prachtige blik van die kleine richting ouder. Kop van de ouder had van mij meer in beeld gebracht mogen worden.

Groet,

Ruud

Leuk verhaal erbij!
Toch vind ik de uitsnede wat krap voor een mooie foto. Sowieso vind ik het persoonlijk jammer dat de foto van onderen genomen is.

Groet, Erna

Er zitten weer mooie foto’s tussen maar deze sprong er meteen voor mij toch echt uit, samen met nog een andere. Deze krijgt een nominatie. Groet, Henk5

Het afsnijden heeft idd wel iets symbolisch. Velen redden het niet en het is nog een raadsel dat er nog zoveel meeuwen zijn. Het is een opvallende inzending die ik zeker kan waarderen.

groet,
Cor

Prachtig Kopportretten van ouder en jong. Je had het al vermeld over iets te krap gekaderd oudermeeuw oog. Ik ben zelf ook niet zo van het knippen en plakken. De sterkste inzending tot nu toe.

Gr,
Remco

Geweldig, die blik!
Hele originele en aansprekende foto!
En ja, beetje jammer van dat net aangesneden oog; stoort wat, maar het beeld wordt er niet minder aansprekend van.
Heel fijn dit!

Groet,
Bert

Mooi met die smekende blik naar boven, sprekend beeld!

Groeten,

Ruben

Ik vind het een aansprekende en aandoenlijke foto!

Aandacht gaat mooi naar het jong.

Groet Wil

Mooi die 50 tinten grijs + een gewaagde uitsnede maar dat kan heel goed hier op deze foto, dus NOMI!
Groet RTL

Je schreef het zelf al, maar wat jammer dat dat randje oog net ontbreekt.
Dit is een heel mooi beeld dat gaat over de verhouding tussen ouder en kind.
Prachtig.

Erik

Op zich helemaal niet verkeerd deze uitsnede, alleen aan de bovenkant had het iets ruimer gekund door het oog volledig af te beelden. Ik lees nu het verhaal bij de foto. Mooi om te lezen. Voldoet goed aan de opdracht.

Erg leuke foto van de zilvermeeuw met nageslacht! De vragende blik is prachtig, treffend voor de MO! Net een randje extra boven voor het oog van de oudervogel was nog net iets mooier geweest denk ik.

Groeten, Thijs

Hij is prachtig, en ja dat randje van het oog..... Snap het helemaal dat het anders teveel gekunstel wordt.
Vind het evengoed een hele gave inzending.

Groet, Karin

Mooi duo zo, goed passend. Je schrijft het al: zonde van dat ene oog. Verder wel een sterke compo, zo staand. Het benadrukt het omhoog kijken van het kleintje. Opzien tegen pa of ma, hoe lang zal hij dat nog doen?

Groeten, Vincent

Wat een leuke blik heeft dat kleintje. Moeder heeft er duidelijk lak aan. Jammer dat het oog van moeder niet wat meer ruimte heeft gekregen. De staande uitsnede vind ik leuk gekozen.

Groet Rixte

Mooie plaat, met een volledig oog van de oudervogel was het nog net even wat mooier uitgekomen.

Aandoenlijk beeld, leuke inzending. Wel jammer van het afgesneden hoofd, maar snap ook goed dat je niet teveel aan het beeld wilt sleutelen.

Mooie closeupp, uitsneden kon wat sterker zoals je zegt. Het jong staat er goed op met de blik gericht naar de moeder! Prima inzending!

Groet Alex

Ik vind het een interessante foto, qua onderwerp (goed voldaan aan de opdracht) en qua uitsnede/compositie.
Mooi.
GJ

Inderdaad jammer van het oog.
Maar denk dat dat iedereen wel gebeurt Smile

Groet Jan

Weer een geheel eigen invulling van de MO. Het jong staat er fraai op maar de ouder is wel erg rigoureus " gekort" .

groet Ben

Voldoet aan de opdracht.
Ben het helemaal eens met jouw uitleg bij rechtgezet.
Weet niet of deze het haalt.
Groet,
Herman

:
 
Page 1 of 1