Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Goudenlicht. Helaas valt de vogel wat weg, omdat het rechts net ook donker is.

Een beeld van water met golven, lijnen,en glinsteringen is altijd heerlijk. Ik vond dat met zeilen, langs de boeg van boten of de zee. Maar nu ik ook wel vogels opneem, mooi zoals deze hun rimpelspoor trekken. Het waterhoen heeft in zijn donkerte geen doortekening gekregen en dat lijkt me heel passend bij de foto. Zelf zat ik ermee of er doortekening in het donker moest zijn of niet. Hoewel de hoofdregel is eerder in licht door tekent dan in donker. Hester

Voldoet aan de MO, maar de foto spreekt mij niet zo aan.

Groet, Erna

Goed gelukt, mooi sfeertje!

Groet Wil

Mooie, gouden foto.
Dat is het voordeel van vroeg opstaan.
Ik ben benieuwd hoe het er uit zou zien wanneer het waterhoen een paar stappen meer naar links zou hebben gedaan en daarmee helemaal in het gouden vlak zou staan.

Erik

De foto voldoet prima aan de opdracht.
Een waterhoen op een bed van goud. Heel mooi!
Een duidelijke foto die wat mij betreft meedoet voor de punten. Compliment.
succes en groet,
Herman

Het is niet alles goud wat er blinkt. Het licht en de houding van het hoentje vind ik prachtig, voor het overige is het beeld een beetje rommelig.

Grtz.,
P.

Ondanks dat hij er vrij donker op staat, toch goed herkenbaar en helemaal volgens opdracht!

Mooie kleuren, maar ik vind het beeld een beetje onrustig.
Truus

Ook een mooie. Ik zou nog niet weten welke 3 ik ga nomineren.

Mooi gedaan met de gouden gloed over het water. Zonder de tekening is het ook goed duidelijk dat het om een waterhoen gaat. Leuke inzending voor de MO.

Groet Rixte

Leuk goed en sfeervol.
Zelf had ik m ook ingestuurd, maar op een podium plek had ik niet gerekend. Toch een goede inzending.
Groet RTL

Mooi goudgeel tegenlicht. Een beetje druk totaalbeeld, waardoor ik de sfeer wat minder vredig vind dan wat de kleuren in zich zouden kunnen hebben.

Groeten, Vincent

Het silhouet is zonder detail en het geheel oogt donker. Het roept wel de sfeer op van een net opkomende zon achter de vogel. Dus wel een geslaagde inzending.

groet,
Cor

Prima tegenlicht foto. Mooi licht op het water.

Groeten jacolien

Erg fraai tegenlicht, jammer dat de vogel niet wat beter uit komt in de foto... Toch een fijne inzending!

Groeten, Thijs

Mooi gedaan, met de gouden gloed om de vogel heen en in het water. Voldoet goed aan de opdracht.

Groeten,

Ruben

:
 
Page 1 of 1