Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Ik kan niet anders dan dit prachtig vinden. De nietige reiger in het hoekje, en die donkere massa waar hij op af lijkt te stevenen. Gaaf!
grtz, josephine

Leuk en creatief bedacht! Zo steekt de reiger beter af tegen de golven, dan wanneer je de foto niet had onderbelicht.

Groetjes,
Pascal

Wat een bijzonder mooie foto is dit, daar blijf je echt langer naar kijken. Je moet het trouwens ook maar kunnen zien, dat je op die plek zo'n prachtige plaat kunt maken. Echt weer een onderscheidend beeld!

Zo redelijk klein in beeld maar toch zo goed te onderscheiden met die kenmerkende gele tenen voor die donkere achtergrond. Knap gezien en uitgevoerd weer.

Groet,
Alwin K.

Una paloma blanca……..op weg naar…….
Nou ja Garceta dan , maar dat bekt niet

Henk

» Last edited by henkdikkers on Mon 14 Nov 2022, 14:38; edited 1 time in total

Heel fraai weer, Sieb. Water is niet bepaald schoon, of lijkt dat maar zo?

Gr. Harry

Heel bijzonder Sieb, idd bijna abstract.

Groet,
Eef

Een foto van grote schoonheid, wild- life fotografie van hoog niveau!!!!
Groet, Fons

Geweldig. Echt heel gaaf.

Groeten,

Luuk

Beetje beklemmend deze eenzame reiger boven een wat troosteloze grauwe waterwereld.
Een engel, die komt kijken wat er van de aarde terecht gekomen is nadat wij haar uiteindelijk toch niet hebben kunnen redden..
Mooi!!

Groet,
Bert

De met de stroom meebewegende wieren hebben wel wat weg van een kudde wilde dieren op een vlakte in Afrika. Mooi die beweging in de foto. En dan die contrasterende witte reiger erboven, erg mooi!

Willem

Bedankt voor jullie aandacht en waardering; Als we in een grote stad zijn en er stroomt een rivier door de stad hoort een bezoekje aan het water er ook altijd bij voor ons.
@Harry: Het lijkt viezer dan het in werkelijkheid is. Het water was bijzonder laag, vanwege langdurige droogte, en de geelgroenige kleur die je met name rechts tussen het wier soms ziet, komt vanwege de steenachtige bodem die wat doorschemert.
@ Alwin: was inderdaad blij dat dat geel nog goed te zien was, dat wit met geel is een mooie signatuur van deze soort.
Sieb

Ja! Je ziet het. Net als in Zwolle, heel gewoon, alledaags, en toch net het moment vastleggen dat het ongewoon is terwijl het wekelijkse alledaagse voortkabbelt. Het verder weg is dan ver weg en niet alledaags maar in zienswijze niet anders dan het dichtbij. Ik heb er grote bewondering voor!

Groet Kees

:
 
Page 1 of 1