Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Aan de druppels te zien komen ze net toevallig bijde met hun kom uit het water, Je moet wel goed duits kunnen om alle woorden die ' verwand' zijn aan elkaar ook te kennen, het zal zeker zo zijn maar voor mij wat ver gezocht.

Groet Alex

Mooi standpunt, en een fraai herfstplaatje, dat wel wat lichter mag wat mij betreft. Een heel verhaal over de naam van de zwaan, ik geloof het direkt. Om vooral die knobbel uit te beelden, zou ik net zo lief een kopportret van een enkele zwaan hebben gemaakt trouwens.
Zeker een mooi herfstbeeld.
grtz, josephine

Meervoudig voldaan aan de opdracht, zo te lezen en het is een aantrekkelijke foto van dit duo, dat zichtbaar contact maakt en elkaars koppie met knobbel toont. Omgeving voegt ook wel wat extra's toe,

Groet, Ane

De knobbelzwanen komen er mooi uit in de herfstkleuren! Leuk de interactie tussen de twee. Hoewel de knobbels in beeld zijn hebben ze geen hoofdrol in de foto. Het linkje naar Elbe - Albus - Wit is leuk maar had directer gekund/gemogen.

Groeten, Thijs

Technisch valt er heel wat te verbeteren, dat is toch jammer, want het is een leuk beeld en de soort past goed binnen de opdracht.

De ene zwaan zegt tegen de ander: Voel jij je ook zo grijs of zelfs grijsblauw worden in deze omgeving? Zullen we maar naar Deutsland vliegen, daar worden we tenminste weleens Elbe: wit genoemd. Dat heeft de fotogtaaf hier niet goed uitgebeeld. Ik heb niets aan te merken op je knobbel hoor. Alleen de mijne komt er minder op. En dan die omgeving. Wij tweetjes zijn toch veel belangrijker. Wij staan niet eens vergroot centraal, zoals je toch had mogen verwachten. De ander: meen je dat nou? Het is toch helemaal niet nodig. Onze naamsbekenheid is zo voor de hand liggend. Die omgeving om ons heen kan best versterkt worden vanwege de romantiek met elkaar. ....

Mooie plaat van deze knobbelzwanen, met de uitleg erbij wordt het duidelijk waarom je voor deze foto gekozen hebt. Duidelijk en prachtig zo in die herfstkleuren.

Groeten,

Ruben

Heerlijke sfeer op deze foto, met het prachtige herfstbos op de achtergrond. De knobbels zijn goed te zien, dus past goed in de opdracht.

Groeten,

Luuk

Een mooie foto van twee prachtige knobbelzwanen die voedsel zoeken.
It's in the name komt er m.i. niet zo duidelijk uit.
Wel een prachtige herfst plaat.
Spannend hoe deze foto door de anderen wordt beoordeeld.

Veel succes en groet,
Herman

Alleen een foto waar de knobbel(s) duidelijk op te zien zouden zijn, eventueel zelfs in close-up, zou denk ik nog duidelijker de naam toelichten.
(Dan zou de uitgebreide tekst die er nu bij staat zelfs niet eens nodig zijn. Wink )

Groet, Erna

Lekkere dromerige foto, mooi standpunt ook.
Voor de invulling MO ook goed, dus nomi.

Een romantisch verhaal erbij past goed bij deze foto. De knobbels zijn in beeld dus voldoet zeker aan de opdracht. Toch zou ik zelf meer uitdrukkelijk de knobbel laten zien om de naam kracht bij te zetten. Bijvoorbeeld in een kopportret. De herfstkleuren zijn mooi en foto straalt een serene sfeer uit.

groet,
Cor

Mooi duo, fijne kleuren, mooie foto! Ook een leuke tekst erbij geschreven. Ik heb ook wel gedacht aan een knobbelzwaan, maar dan een close-up waarbij die knobbel er pontificaal uitspringt. Nu vind ik de knobbel niet heel erg de aandacht trekken. Maar zeker een prima inzending!

Groet, Vincent

Prachtige kleuren in de achtergrond. De zwanen konden wel wat helderder. Het lijkt of de foto ietsje scheef staat.
Truus

MO volbracht maar bevat me toch teveel uitgebeten wit...

Groeten
Freddy

Fraaie kleuren, mooie intieme foto, lijkt met groothoek te zijn genomen maar dat weet ik niet. Voldoet aan de opdracht.
GJ

Echt een herfstfoto in een mooie omgeving. Alleen denk ik dat de kleurbalans niet helemaal in orde is. Het wit is niet echt wit en dat geldt ook voor oranje. Een interessante omschrijving bij de foto.

Prima inzending met mooie herfstkleuren

Een leuke foto maar jammer dat er zo'n grauw sluier (en kleurzweem) over de zwanen hangt.
Ook hier de relatie met de MO maat matig.
Ik had dan graag de knobbel bv. prominent in beeld willen heben.

groet Ben

Een close up van een kop zou voor de MO dan wat mij betreft nog beter passen. Verder een fraaie herfstplaat.

Voldoet aan de opdracht, maar spreekt me niet zo aan.
gr. Christina

:
 
Page 1 of 1